Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ti mennyire féltek a koronavír...

Ti mennyire féltek a koronavírustól?

Figyelt kérdés
2020. febr. 23. 19:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Tízes skálán 2.
2020. febr. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
77%
Én semennyire, még csak 20 éves vagyok, a fiatalokra pedig nem veszélyes. A nagymamámat viszont félteném, ha lenne a környékünkön fertőzött ember.
2020. febr. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
88%
Tizes skálán nulla. Jobban félek egy bokatöréstől, fogfájástól, influenzától, mert ezekre valódi esélyem van.
2020. febr. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Ez az olaszországi hír egy kissé felzaklatott...
2020. febr. 23. 22:07
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nem attól félek, hogy elkapom és meghalok benne, hanem a következményeitől. Ausztriában lakom, de gyakran, havi 1-2 alkalommal MUSZÁJ mennem Magyarországra és attól félek, ha itt vagy Magyarországon megjelenik a vírus és határzár lesz, senki se ki, se be, akkor én hatalmas gázban leszek.
2020. febr. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
86%
Én az állataimat féltem. Ha bent rekednék az egyik városban, akkor nem tudnék gondoskodni az állataimról. A macskák még szerezhetnének maguknak valamit, de a kutya mit eszik és iszik? A sétáról nem is beszélve.
2020. febr. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy picit félek. Előzőnek:Remélem semmi baja nem lessz a kutyáknak.
2020. febr. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
És, a cicáknak sem.
2020. febr. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
36%

Már megvan az első beteg jelenleg karanténban közvetlenül a Diamond Princessről szóval tőle nem kell félni pedig tünetmentes vírushordozó és az a rosszabbik...egy ilyen fertőzött valamelyik nagyvárosba betenné a kaput nekünk is..

De én sem a haláltól félek,hanem az esetleges maradandó károsodásoktól.Nem szívesen tengetném magam vastüdővel vagy szervátültetésre várva életem végéig szerintem rengeteg mindent elhallgatnak..


Nem ide tartozik,mert ezó de rengeteg videót megnéztem tegnap,karmaasztrológusok számolták ki az országok idei asztrológiai térképét és szerintük magyaron nem fog elterjedni csak pár beteg lesz elszórtan,nagy járvány kizárva..viszont van 1 pasi aki 2 héttel ezelőtti videóban megnevezi a nagyobb fertőzöttség szempontjából kínát,németet,angliát és olaszt is és én már csak ezért is hiszek neki...ami bennünket padlóra küld a majd a gazdasági válság lesz..

2020. febr. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
90%

Karmaasztrológus. Édes f..szom 😃


Be kéne tiltani az embereket komolyan mondom. Kár hogy a hülyeséget nem lehet karantén alá rakni.

2020. febr. 25. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!