Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Fertőtlenítő spray nemi szervre?

Fertőtlenítő spray nemi szervre?

Figyelt kérdés
Ha aktus után 30-60 perccel fertőtlenítő sprayvel befújom a makkom az ér valamit a nemi betegségek ellen? (pl. herpesz)
2020. febr. 24. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyálkahártyafertőtlenítőt tegyél rá, mert a kézi bőrfertőtlenítőtől ordítani fogsz.
2020. febr. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem. Gumit használj nemi betegségek ellen, vagy állandó, nem beteg partnered legyen.
2020. febr. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi, azt tettem.
2020. febr. 24. 20:49
 4/8 A kérdező kommentje:
#2 Csak ajakherpeszről van, de ahogy olvasom orális szex útján abból esetlegesen lehet nemi herpesz is. Gumival kellett volna már tudom, ezt csak utólagos megoldásként gondoltam ha ér valamit.
2020. febr. 24. 20:52
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
Ugyan laikus vagyok (majd a hozzáértők kijavítanak ha tévedek) de szerintem ilyen esetben nem rossz ötlet, még ha nem is 100%-os védekezés, mert akkor legalább azon a területen nem szaporodnak el a vírusok így kisebb eséllyel jutnak be a szövetekbe.
2020. febr. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

3-as

De ugye nem 30-60 perccel?

2020. febr. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De igen.
2020. febr. 24. 22:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Tenne a franc rá akármit is. Én aktus után átdörgöltem alaposan a makkot és a fitymát antibakteriális bőrfertőtlenítővel. Úgy begyulladt a fitymám mint a huzat. Isana Med 15 db-os bőrfertőtlenítő csomag volt asszem, az meg állítólag jó bőr és egyéb felületekre is és antibakteriális hatású. Én csak tusfürdőt merek már rá tenni meg vizet. Mondjuk én is csak pánikból tettem rá, mert ilyen 2 pirosas kiütés megjelent, az meg utólag kiderült, hogy irritáció lehetett.
2020. febr. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!