Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Baj ha jobban félek a koronaví...

Baj ha jobban félek a koronavírus miatti intézkedésektől, mint magától a vírustól?

Figyelt kérdés

Kétségtelenül vannak halálos áldozatok, de azok amúgy is gyenge immunrendszerű emberek, és sokan úgy vészelik át a járványt, hogy kutya bajuk sem lesz tőle. Az influenzát is kibírom, attól sem szoktam félni.

Viszont amiket hallok, hogy milyen intézkedéseket tesznek, na azoktól be vagyok rezelve rendesen. Attól én idegösszeroppanást kapnék és tutira belehalnék. Legjobban a karanténtól félek, hogy bezárnának ártatlanul, amikor semmilyen bűnt nem követtem el. De az is aggaszt, hogy nem tudok nyaralást tervezni, hogy gazdasági károkat okoz és ez negatív hatással lesz az életszinvonalunkra, vagy hogy emiatt majd megnő a bűnözés. Az intézkedések okozta stressz viszont egyértelműen növeli a betegségek kockázatait, nekem például gyomorgörcsöm van ha meghallom, hogy megint milyen korlátozásokat vezettek be. Attól félek, hogy ez viszont komoly betegséget fog majd okozni.

Ráadásul az intézkedések úgysem fogják tudni megállítani a járványt, viszont időben elnyújtják, létbizonytalanságba tartva minket hosszú ideig.


2020. febr. 26. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:
91%

Nyilván nem baj, az igazi veszélye ennek az, ami mindannyiunkra kihathat: a gazdasági visszaesés, az utazási korlátozások, a bizonytalanság.


Az óvintézkedések viszont alkalmasak arra, hogy megállítsák a járványt, különben felesleges volna rájuk dollármilliókat áldozni.

2020. febr. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%
Én is jobban tartok egy olyan betegség megakadályozása elleni intézkedések gazdasági hatásaitól, amelyből az emberek 97-98 %-a kigyógyul.
2020. febr. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Én is jobban félek, a Fidesz maffia miatt. Ez nem normális kormány félek visszaél a helyzettel egy ilyen diktatórikus hatalom, egyáltalán nem érzem biztonságban ebben az országban magam.
2020. febr. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!