Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek van értelme most...

Szerintetek van értelme most elkezdeni bevásárolni tartós élelmiszerekből mielőtt bejön a koronavírus járvány Magyarországra?

Figyelt kérdés
Tévében állandóan azt hangoztatják hogy a vásárlási láz ami kitört teljesen indokolatlan.
2020. febr. 29. 14:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Ostobaság.
2020. febr. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
42%
Ha beáll a sorba a birkák közé,te is vásárolj.
2020. febr. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
😂😂😂😂😂 A napokban láttam, az előttem álló 30ezerért vásárolt száraz tésztát, konzerveket, stb-t...
2020. febr. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%
Az influenza szezon március végéig tart, ott már van annyira napos és "meleg" az idő, hogy csökkenni fog az esetek száma itthon is. Vegyél 1-2 üvel olajat, 1-2 kg rizst, de több felesleges, mert az ellátó rendszer úgyis megoldja ha hiány lenne. Csütörtökön van akció kezdés szinte mindenhol, tehát ha,aznap reggelre időzíted a heti bevásárlást, lesz minden, felesleges raktározni.
2020. febr. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
olyan 20-30 kg tésztát, rizst, krumplit/fő. konzervből 6 kartont, meg 5-6 csík cigit, 40-50 liter bort coca-cola a központiból. Konzultálj a szomszéddal is hogy ne ugyanazokat a márkákat vegyétek. A gyerekek elvannak sültkrumplin is a pincében vész esetén.
2020. febr. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy most nevetni fogtok. Én minden hónapban 30-40 ezerért vásárolok be hússal együtt. 2 karton tej, karton cukor, karton liszt, zöldség, tészta tisztálkodási szerek stb,minden ami kell nagy tételben.

Nekem ez a normál, nem kell naponta cihelődni a boltból. Csak kenyérért és felvágottért megyek max.

Függetlenül az épp aktuális "agymenéstől". Szóval ha valaki lát vásárolni tuti azt hiszi én is pánikolom 🤦‍♀️😅 pedig nem.

2020. febr. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
60%
Lehet, hogy már kicsit el is vagy késve vele. Én már, látva a wuhani állapotokat, egy hónappal ezelőtt elkezdtem. Még pár maszkot is sikerült vennem, de már akkor készlethiány volt belőle.
2020. febr. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
54%
Teljesen felesleges. Magyarországon úgysem fog történni semmi. Minden maradni fog a régiben.
2020. márc. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
# 6/8 Átérzem,én is nagyjaból így vagyok vele ahogy te. Pl ma vettem 10csomag 100db-os zsepit ès nem azért mert bevagyok pánikolva,caak utálok vásárolni. Inkabb egyszer többet vigyek,ès a friss termékekért futkározok külön(gyümi,zöldég,kenyér,stb..)
2020. márc. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Utolsó vagYok elírtam. 6/9nek szolt
2020. márc. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!