Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek ehhez a koronavíru...

Szerintetek ehhez a koronavírusnak mennyire lehet köze a kínai kormányhoz, esetleg Észak-Koreához?

Figyelt kérdés
Nehéz megmagyaráznom, de nekem annyira furcsa ez az egész.

2020. febr. 29. 20:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem semennyi. Van még kérdésed?
2020. febr. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
#1 Köszi a válaszod, igazából nem tudom, 1-2 dolgot furcsának találok ebben az egészben, de lehet csak én látok bele valamit. Igazából csak akkor derül ki, ha majd ezaz egész véget ér.
2020. febr. 29. 20:57
 3/13 Bajer ***** válasza:
36%
Nem hiszem, hogy valaha is ki fog derülni. Szerintem a HIV is és a koronavírus is emberi találmány és a HIV több mint 30 éve megvan már de még mindig azt hazudják róla, hogy afrikai majmok vérében mutálódott és keletkezett. Meg, hogy 30 év alatt sem lett oltóanyag ellene. Baromság. Van ellenszer a kezdetek óta csak titkolják. Ezek mind biológiai fegyverek.
2020. márc. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát ... a Kína most elég nagy gázban van.


Óriási gazdasági veszteség nekik ez a vírus.


Plusz az embereknek kicsit megingott a kormányba vetett hitük.


Ez kb a 2 legnagyobb félelme a kínai kormánynak. Szóval nem hiszem, hogy direkt csinálta volna.

2020. márc. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%
A CIA-ről hamarabb elhiszem, hogy köze van hozzá.
2020. márc. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
24%
Valami tényleg furcsa benne, nagyon erősek és rendellenesek a tünetek a kínai emberekben. Vagy biológiai fegyver amit rájuk szabtak vagy esetleg ott a helyszínen még valami plusz dolog is van a levegőben ami ezeket a súlyos dolgokat okozza, mint például hogy egészségesnek tűnő tünetnélküliek összeomlanak az utcán. Ez nem koronavírus! Ebben annyi a jó ránk nézve, hogy nekünk nem kell pánikolni tőle, itt nem fog nagyobbat ütni mint a hagyományos influenza.
2020. márc. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Bevallom őszintén, hogy azon gondolkodtam el, hogy mi van, ha ez az egész a népírtásról szól. Kínában elég nagy túlnépesedés van, az egész ország egy szenny, így is bevezették már, hogy csak 1 gyereke lehet az embernek, ezt is sokan megszegik és lehet most így hátránynak tűnik ez az egész, de később lehet előny is nekik. Ha majd ők fognak előállni az ellenszerrel, na akkor tényleg 99% biztos leszek abban, hogy ők voltak.
2020. márc. 1. 15:37
 8/13 anonim ***** válasza:
65%
Ennyi tipik sötét konteóst.... Ti amolyan fizetett rettegő vagytok, vvagy mi a szösz?
2020. márc. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%
Csak ingyen beszélgetünk valamiről ami neked nem tetszik, de van rá megoldás, tiplizhetsz másik topikba, nem kötelező elolvasni amitől annyire pánikolsz, hogy még az is zavar, hogy mások dumálnak róla! ;)
2020. márc. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

#8 Ez nem rettegés. Ha rettegnénk, akkor ilyeneket írnánk, hogy úristen mi lesz velünk, megfogunk halni, stb.

Én csak szimplán furcsának találok egy-két dolgot, és ezek szerint nem csak én vagyok így.

2020. márc. 2. 15:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!