Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Organo cég termékről mondanáto...

Organo cég termékről mondanátok pár imfót?

Figyelt kérdés
Igazából az érdekelne, hogy ezek a termékek Magyarországon legálisak e egyáltalán? Valamint, tényleg olyan jó e, mint ahogy az eladó mondja, (rákos betegeket meggyógyít, bőrproblémákra stb...) és ha tényleg olyan jó, akkor miért nem lehet legálisan árulni, csak így úgy mond a "pult alól"? Elég drága cucc, de aki árulja áradozik róla, (jó neki ez a dolga) mutatott fényképeket, hogy a pikkelysömör milyen szép lett aki ennek a cégnek a krémeivel kente, és itta mellé a kávét, (én mondjuk nagy javulást nem láttam, de fogjuk rá) valamint mondta, hogy immunrendszer erősítő is. Szerintetek megéri beruházni erre a kávéra, vagy felejtős?

2020. márc. 10. 19:54
 1/3 Ypszilon1980 ***** válasza:

Ilyen cég még van vagy 100, akik ugyanezt mondják a saját termékeikről. Ez sem jobb másnál és a jótékony hatása teljesen kiszámíthatatlan és random, semmit sem garantál.

Azzal egészíteném ki ezt amit írtál, hogy meggyógyíthat, 50-50%.

Egyébként anno ismertem, barátom benne volt, én is használtam, ittam a kávéjukat, szerencsére beteg nem voltam, csak úgy megelőzésképpen, illetve immunerősítőként, de semmi hatása nem volt, pénzkidobás és ráadásul barátom azért hagyta abba, mert átverős.

2020. márc. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod! Igazából én attól tartottam, hogy többet árt mint használ, mert végül is, a jóisten tudja mi lehet benne. Hagyott itt nekem ilyen termék mintát, de engedély számot, nem találtam rajta. Szomorú, hogy ilyenekkel átverik az embereket (és most ráadásul, fogékonyabbak is az emberek ilyenekre).
2020. márc. 10. 21:28
 3/3 Ypszilon1980 ***** válasza:

Ezekhez nem is kell engedély, mert nem gyógyszerek, csak gyógyhatású készítmények vagy étrend kiegészítők.

Használhatod, bajod nem lesz tőle, valójában a kérdés az, hogy van-e mögötte egyáltalán tartalom.

2020. márc. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!