Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szlovákiába terveztünk menni...

Szlovákiába terveztünk menni rokonokhoz, holnaptól jövő hétfőig, van/lesz érvényben határzár MO és Szlovákia közt?

Figyelt kérdés
Ellentétes infokat lehet csak olvasni.. Valaki azt írja teljes határzár, más szerint 2 hét kötelező karantén olyan helyen ahova migránsokat telepítettek volna :D most akkor kinek lehet hinni? Ausztriába is csak szúrópróba szerű ellenőrzés van, ahol csak kikérdeznek meg testőt mérnek, de lehet menni-jönni

2020. márc. 12. 15:50
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Mondjátok le, mert szükség állapot van. Most függetlenül attól hogy nagy a veszélyzet vagy sem, maradjunk már a seggünkon a következő pár hónapig.. Nem olyan nehéz.
2020. márc. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Első válaszolóval egyetértek. Miért nem evidens hogy ilyen helyzetben nem utazgatunk? Ez egyéni érdek is mellesleg.
2020. márc. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Mondjátok le. Nem is értem azokat, akik most nem bírnak a fenekükön maradni....
2020. márc. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Én azért megertem. Nagyon olcsó a repjegy is, szállás is.
2020. márc. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

#4

Szlovákiába milyen repjegy? Pláne hogy le is zárják a reptereket.... :D

2020. márc. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Csicsky ***** válasza:
100%

Az alábbi oldalon:

[link]

ezt írják:

Od piatka 7:00 budú zavedené hraničné kontroly na hraničných prechodoch z Česka, Maďarska, Rakúska a Ukrajiny. Obmedzenia sa nedotknú priechodov s Poľskom.

Na územie Slovenska budú púšťať len občanov SR a ľudí s trvalým, prípadne prechodným pobytom na Slovensku. Tieto osoby však budú musieť ísť do 14-dňovej karantény.

Magyarul: Pénteken 7:00 órától a cseh, magyar, osztrák és ukrán határátkelőhelyeken ellenőrzés lesz bevezetve. A korlátozások nem érintik a lengyel határátkelőhelyeket.

Szlovákia területére csak szlovák állampolgárok lesznek beengedve és azok, akik rendelkeznek állandó, vagy átmeneti lakhellyel Szlovákiában. Ezek a személyek ellenben 14 napos karanténba kerülnek.

2020. márc. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
#5: általánosságban írtam, nyilván nem Szlovákia.
2020. márc. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi
2020. márc. 13. 14:04
 9/9 anonim válasza:
Szerintem jobb a biztonság. Inkább mondjátok le, és egyébként pedig maradjatok karanténban.
2020. ápr. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!