Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mikor cseng le elvileg a...

Mikor cseng le elvileg a korona vírus? Tehát kibírja nyárig is akár? (koncertek, rendezvények végett)

Figyelt kérdés

2020. márc. 12. 19:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%
Kibírja. A legkisebb gondunk most a nyári bulikázás lesz...
2020. márc. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De komolyan, van olyan riport,cikk, ahol láttatják,hogy meddig tarthat?
2020. márc. 12. 19:35
 3/15 anonim ***** válasza:
64%
Valami 3-6 hónapról beszélt egy csóka. Semmiképpen sem hetek, hanem hónapok.
2020. márc. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%
Ezt senki nem tudja megmondani, ha Kina igazat mond ok 2.5 honap alatt kilabaltak a virusbol, de ez meg nem jelenti azt hogy nem lesz masodik hullama, vagy hogy koncertezni lehet, nem vagyok szakerto de iden nyaron nem hiszem hogy lehet tomeg rendezvenyt tartani. Max augusztusban ha tavasz vegegig lecseng.
2020. márc. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
az olimpiát is megtartják elvileg szóval lecsenghet bőven addigra
2020. márc. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem nem lesz Olimpia...
2020. márc. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%

Én a magam részéről augusztus második felében mennék nyaralni meg fesztiválozni, akkorra vannak foglalásaim. Talán most ez lesz a szerencsém, hogy általában nyár végén szeretem kivenni a szabimat.


Másfelől nem sok értelme van ezt megkérdezni, mert senki nem tudja a választ, vegyes reakciók jönnek. Az agresszív nihilistákról és összeesküvéselmélethívőkről nem is beszélve, akik rendre ellepik az ilyen kérdéseket itt, másutt pedig a cikkek kommentszekcióit.

2020. márc. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
36%
Nálunk rövidebb lesz mint Kínában. Pedig a magamutogató Balaton Soundos majmokért nem ejtettem volna könnycseppeket.
2020. márc. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
37%

A szingapuri miniszterelnök szerint egy évig vagy tovább is tarthat a járvány, náluk. (És ők jól kezelik.)

[link]

2020. márc. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Biztos, hogy nem tart örökké.
2020. márc. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!