Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mitol lett egy dudor az arcomon?

Mitol lett egy dudor az arcomon?

Figyelt kérdés
Szemem kornyeken ereztem valami kis gumot mar egy ideje.Vasarnap megnyomkodtam gondoltam pattanas.Nagyon bedagadt es nagyon fajt ha hozzaertem.3 napra ra sem mult el mondom megnyomkodom hatha mar van magja es ki tudok nyomni.De ugy nez ki nem pattanas volt egek szerint mert 2x akkorara duzzadt olyan mintha monoklim lenne es piros es ugyan ugy faj.Mi lehet ez?

2020. márc. 12. 21:19
 1/2 anonim ***** válasza:
A szemed környékén levő pattanás máshogy viselkedhet, mint a többi. Ezt tényleg nem szabad piszkálni, mert a szemed is begyulladhat tőle. Kenegesd valami pattanástalanítóval, és bírd ki, hogy nem nyomkodod, akkor hamarabb visszahúzódik.
2020. márc. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Meg azota sem ment lejjebb.Mar kezdek aggodni.Nem nez ki ugy mint ami le akarna menni
2020. ápr. 17. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!