Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kézfertőtlenítő adagolós...

Kézfertőtlenítő adagolós folyékony szappant Budapesten hol tudok még venni?

Figyelt kérdés
Fertőtlenítős szappan, vagy nagyobb kiszerelésű gél is megfelelő lenne.

2020. márc. 13. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Már mindenhol hiánycikk.
2020. márc. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Pár hete volt már ez a kérdés, akkor még elvétve fel-fel bukkant egy-egy üzletben. Azóta szerintem rosszabb a helyzet.


Vegyél 96%-os alkoholt (ezt még talán lehet kapni) + desztillált vizet, és csinálj 70%-os alkoholt - ez a leghatásosabb fertőtlenítő. Mivel nagyon szárítja a bőrt, használhatsz utána pl. sheavajat.

2020. márc. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én vettem 70 %-os alkoholt, de csak óvatosan, mert brutálisan szárítja a kezet, ahogy a sok kézmosás is. Krémezni kell esténként legalább, az alkoholt nagyrészt a telefonomra meg eszközökre használom, ahogy eddig is, csak most többször.
2020. márc. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Patikában nincs már 70 %-os alkohol. Honnan vettétek?
2020. márc. 13. 20:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 10 napja egy webáruházból rendeltem 96%-os alkoholt, de most már nem látom a termék kínálatuknál. Pedig gondoltam, hogy rendelnék még.
2020. márc. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Itt még úgy látom, hogy lehet rendelni:


[link]


Ennél mondjuk lényegesen olcsóbban vettem kicsit nagyobb kiszerelést, (8000 forint volt egy liter).

2020. márc. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm nektek a válaszaitokat! Főleg neked 21:17-es válaszoló. Én is meg tudtam rendelni nagyobb kiszerelésben.
2020. márc. 14. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!