Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi történne ha korona virussal...

Mi történne ha korona virussal lenne sok hianyzasom?

Figyelt kérdés
Pl ha van 170 ora hianyzasom, aztan ha korona vírusos lennek vagy balesetire kerulnek ket hetre, akkor is osztalyismetles jar 12ben?

2020. márc. 14. 07:05
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Mivel bevezetik a tantermen kívüli oktatást, nem lesz több hiányzásod idén. Ha igazolásod lesz róla, hogy osztálytermen kívül se tudtál tanulni betegség miatt, az se hiányzásnak fog számítani szerintem... Aki egészséges, csak épp nincsenek otthon az otthoni tanuláshoz szükséges eszközei, az se fog tudni tanulni... De a részleteket még nem lehet tudni.
2020. márc. 14. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
98%
Mi történne ha nem akarnátok ezt is lógásra használni?
2020. márc. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem logasra használom :)
2020. márc. 14. 08:08
 4/7 anonim ***** válasza:
23%
Az mondjuk jó kérdés, hogy mi van, ha valakinek se számítógépe, se okostelója nincs? Elvégre senki sem köteles birtokolni ezeket.
2020. márc. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
30%
És még ha birtokolja is, akkor se köteles internetelérést fizetni. De még ha minden adott, akkor is bármelyik része elromolhat bármikor, és a javítást sem köteles megfizetni... Sőt, esetleg a megbetegedések miatt nehéz is lesz szerelőt találni... De ha problémamentesen tudná is használni valaki, nagyon sok kifogást kitalálhat - ki fogja ellenőrizni, hogy igaz-e? Csak akkor fog menni ez az egész digitális iskolásdi, ha a diákok is akarják. Ők viszont nem úgy vannak bedrótozva, hanem egyfolytában lógni akarnak (tisztelet a kivételnek)...
2020. márc. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy csak én gondolom e így, de szerintem praktikusabb lett volna tolni az érettségit. A digitális tanulás nem túl jó ötlet egy hónappal az érettségi előtt bevezetni főleg, hogy új kerettanterv szerint érettségizünk mi 12.esek.
2020. márc. 14. 09:56
 7/7 anonim ***** válasza:
#4: Kiviszik neki papíron.
2020. márc. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!