Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Korona vírus vagy influenza?

Korona vírus vagy influenza?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 3 napja reggel arra keltem, hogy ráz a hideg, fájnak a végtagjaim, gyenge vagyok. Egész nap szenvedtem, majd 2 algopyrinnel kiizzadtam a lázat. 2. Nap semmi különös, kis orrfolyás, szemeim pirosan duzzadtak. 3.nap ugyan ez, viszont kicsit fáj a hátam, lázam nincs.

Legtöbb helyen azt írják, hogy a korona száraz köhögéssel kezdődik, ami nekem egyáltalán nem volt.

Köszönöm a válaszokat! 22/F



2020. márc. 14. 11:07
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Fent vannak a neten a tünetek.
2020. márc. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Ez az az eset, amikor fel kell hívnod telefonon a háziorvosodat, ő majd kikérdez megfelelően, és elmondja, mi van, hogyan tovább.
2020. márc. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az orrfolyás nem jellemző, a köhögés viszont gyakori, szóval nem valószínű. Mindenesetre maradj otthon, gyógyulj meg és ne fertőzz tovább senkit.
2020. márc. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ausztriában vagyok, az orvosi vonalak foglaltak. Annyit tudtam meg hogy komoly baj esetén memtőt kell hívni..
2020. márc. 14. 11:28
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez még nem komoly baj. Nátha, vagy influenza.

Ha komolyabb baj lenne, akkor hívj mentőt.

2020. márc. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Hamvas rétihéja ***** válasza:
87%
Ha nem komoly baj, akkor nem kell aggódnod, úgysem tudnának semmit sem tenni. Csak próbálj másokat nem megfertőzni.
2020. márc. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!