Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Én vagyok az egyetlen, vagy...

Én vagyok az egyetlen, vagy más is inkább elkapná már ezt a sz. Rt, csak essünk túl rajta alapon?

Figyelt kérdés
Fiatal, egészséges nő vagyok, erős immunrendszerrel, vannak veszélyeztetett rokonaim. Nem kell eljárnom sehova, így holnaptól itthonról dolgozom. Önkéntesen bezárkóztam. De úgy vagyok vele, basszus el kéne bírnom a koronával, egyszerűen túl lennék rajta itthon, és (idén már) nem aggódnék ezen, a szeretteimet is láthatnám, mehetnék emberek közé, senkit nem veszélyeztetve...
2020. márc. 15. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Többször is el lehet kapni egymás után, úgyhogy az semmit se rövidítene le, ha már most elkapnád.
2020. márc. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20%
Esélyed arra, hogy súlyos lefolyású lesz a ferőzésed, kb. akkora, mint dobókockával egy hatos dobásnak.
2020. márc. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Hellmano ***** válasza:
100%
Ne akard elkapni, mert semmire nem mész vele... sajnos több eset is van, hogy gyógyultként távoztak és ismét pozitív lett a tesztjük. Sőt olyan halálos áldozat is van Kínában, aki a második fertőzésébe már bele is halt az első kigyógyulása után. Szóval ne akard te azt elkapni azért hiába érzed magad erősnek!
2020. márc. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
21%

Kétszer elkapni minimális az esélye (inkább az immunrendszer gyengül le és újra elferőzödik).

Egyébként én is túl lennék rajta, unom a pánikbanánt.

2020. márc. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok kretén, hogy direkt el akarjak kapni egy ilyen borzalmas betegséget!! Pláne, hogy van idősebb rokonom, aki velünk lakik és akit szeretek. Az meg egyáltalán nem száz százalékos, hogy valaki nem halhat bele fiatalon. Példa: [link]

Ja, és aki egyszer megfertőződött az nem jelent védettséget, hiszen vannak olyanok akik újrafertőződtek!

2020. márc. 16. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem koronavírus nélkül is vannak légzési nehézségeim, szóval nem.
2020. márc. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!