Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi a helyzet most Budapesten?...

Mi a helyzet most Budapesten? Jellemző már, hogy maszkba járnak az emberek? Az élelmiszerboltok mennyire vannak kifosztva? Nagy most ott a tumultus?

Figyelt kérdés
2020. márc. 16. 15:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Ezek szerint nem itt élsz...


Akkor mi a fenéért akarod tudni? Téged nem érint...


Tisztára mint a baleseti katasztrófaturisták... :-s

2020. márc. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

#1 Nem kell szemétkedni. Engem is érdekel mert én ott élek, dolgozok de vidéken raktak házikaranténba.


Ha vissza kell mennem, engem is érdekelne.

2020. márc. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egyébként SPAR és egy másik szupermarket csutkára ki volt fosztva. Haverék küldték a képeket. Ők már bevásároltak 1 hónapra előre... csak friss árut akartak venni.
2020. márc. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
(Illetve friss áru lehet volt, csak a konzerves tésztás rész.... de ilyen több méteres üres polcsorok. Elét ijesztő)
2020. márc. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Reggel FULL tele volt az Aldi/Lidl/Spar a XI.-XXII. kerületben! Az aldiban nem volt liszt, és néhány konzervféleség - de minden más polc tele volt.
2020. márc. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%
Én 2 napja voltam kint. Az utcákon jelentősen kevesebben vannak, tömegközlekedésen is (és itt igyekeznek széthúzódni az emberek). Sajnos alig láttam maszkot, pedig az sokat segítene megállítani a járványt (gondolom, már nem lehet maszkot kapni). A boltokban nem volt áruhiány (ember itt is elég kevés), mindent meg tudtam venni.
2020. márc. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Azt nem értem akkor ki a halál vette meg azt az 1 millió orvosi maszkot és a több tízezer FFP3/N95 maszkot?


Kivitték az országból?


Pár napja még ezer emberből rajtam volt egyedül és azért is beszóltak.

2020. márc. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egy-két emberen van csak maszk, a többségen nincs. A boltokból gyakorlatilag eltűnt a cukor, a liszt, a rizs és a konzervek. A végítélettől rettegők szépen lerabolták a polcokat..
2020. márc. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A mélyhűtőkből eltűnt a húsok és a mirelit zöldségek jó része is.
2020. márc. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
A boltokat fosztják van aki maszkban jár de 99%-a olyan öregasszony aki egésznap az M1-en lóg. Kb mindegyik abban a tévhitben van hogy a maszk megvéd. Pedig nem az azért van hogy ne fertőzz másokat. Bőven elég alaposan gyakran kezet mosni. Nem súlyos a helyzet azért mert bezárták az iskolát. Nem olyan borzasztó mint aminek előadják. Nem kell tőle félni de csak óvatosan. Nekem ez a véleményem.
2020. márc. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!