Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit csinaljak, ha be kell...

Mit csinaljak, ha be kell jarnom dolgozni az idosek otthonaba ugy, hogy bkv-val kozlekedek at a varoson?

Figyelt kérdés
Nyilvan a higieniai eloirasokat fokozottan betartom de ettol meg sem az idosek, sem magam miatt nem szivesen maszkalok igy:( Nem apolo, hanem gyógytornász vagyok ráadásul, konkrétan egy olyan ember nincs most, aki ne birna ki torna nelkul X hetig (nincs csonttoreses stb eppen). De a vezetosegnek eszeben sincs azt mondani hogy igy ne jojjunk be a kollegammal. Persze amugy mar a lakoknak kijarasi tilalom van illetve ugye latogatoik sem johetnek. Kirugnanak vajon ha elmennek tappenzre? Ha nem is most, akkor kesobb amikor meg rosszabb lesz a helyzet?

2020. márc. 17. 07:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jo, hogy ilyen elorelato vagy. Esetleg biciklizni nem tudsz? Nagyon messze van? Vagy nem megy valamelyik kollegad autoval?
2020. márc. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem igazad van.


Nem tudsz valakit megkérni? Aki jár autóval olyankor arra??

Ápolók mit csinálnak??

2020. márc. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nincs fent biciklim Pesten. Illetve tomegkozlekedessel is 1 ora mire beerek:( Ha baratomtol megyek gyorsabb,legalább metrozni nem kell, de biciklivel még tole is messze lenne, illetve nem is mernek ezen az autouton azzal kozlekedni. Kollegam nincs olyan aki arrafele lakik mint én szoval autoval sem tudnek jönni.
2020. márc. 17. 08:10
 4/8 anonymousreview60 ***** válasza:
8%

Ne parázd már szarrá magadat! 1. Hordj arcmaszkot a BKV-és munkaközben! 2. Érkezéskor alaposan, szappannal moss kezet, használj fertőtlenítőt!

A ruhádról nem fogják eljapni, ha nem azonbal érsz hoztpzájuk. Egészségügyisként lehetne több eszed.

2020. márc. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
42%

Kirúgni nem rúgnak ki, de lehetsz potenciális hordozó! Nem szabad bemenned így dolgozni, mondd hogy ez vészhelyzet! Az igazgatónak ezt tudnia kell, vagy akkor feljelentést kell tenni. Simán megbüntetik a főnöködet.

A sima higiéniai maszk nem fog megvédeni, ffp3 maszkot kell viselni. Veszélyezteted az életüket... Minden normális épeszű ember önkéntes karanténban marad, hogy ne is találkozzon idősekkel, még akkor is ha nem érzi magát betegnek, mert simán fertőző lehet attól még. Te meg bkv-val utazol az öregek otthonába. Csak gratulálni tudok.

2020. márc. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A vezetőség remélhetőleg már gondolkodik a tornásztatás időleges felfüggesztésén, ritkításán vagy egyéb módon a biztonság javításán.


Tömegközlekedés helyett: www.oszkar.com

2020. márc. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezeknek elgurult a gyógyszer??


Látogatási tilalom van, a műtéteket el se végzik, lassan már egy UHt se csinálnak ha nem sürgős...de a gyógytornászt beküldik lefertőzni az öregeket.


Ez kb gyilkosság :(


Táppénzen maradnék a helyedben. Én nem tudnám elviselni, ha miattam zsákolják be őket.

2020. márc. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne menj be. Én munkanélküli vagyok, tegnap hívtak fel egy patikából, ahol korábban (közel két hónapja) voltam interjún, hogy felvennének, mert a jelen helyzetben nagyon kéne dolgozó. Eddig persze hiába vártam visszajelzésre. Hát most már nem, köszönöm... Ha eddig nem kellettem, ne most akarjanak beküldeni az oroszlán barlangjába.. Három járművel kéne utaznom, szóval, ezt én most nem vállalom be.
2020. márc. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!