Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Otthonilag kilehet szedni...

Otthonilag kilehet szedni varratot?

Figyelt kérdés
Ez elég bizarr, de mindjárt megérted.2 hete műtöttek lágyéksérvvel amiből holnap kéne varratot szedetnem.Na már most az Uzsoki kórházba már Korona fertőzés van.Nekem meg műtét utàn 1 héttel se, lett egy megfázàsom, tehát az amúgy sz*r immunrendszerem még szarabb lett mint volt.Tehát a következtetés: Bemegyek a kórházba elkapom ezt a frànya szart és minimum megdöglök, de ha esetleg nem így van akkor szívesen fogadok bárminemű kritikát az elméletemről.Köszöntem
2020. márc. 18. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Az elméleted hülyeség.


Nem nagy dolog a varratkiszedés, de az orvos azért rá is néz a sebre.

Nyugodtan menj vissza.

2020. márc. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem lokodik ki magatol is? Vagy kibirja tovabb is?
2020. márc. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Salx Narval ***** válasza:
Szerintem telefonálj be és kérdezd meg, hogy ilyenkor mi a teendő, kihez fordulj segítségért. Én elhiszem, hogy ügyes vagy és azt is, hogy szakszerűen kitudnád szedni és fertőtleníteni de gondolom a seb gyógyultsági fokát már nem tudod felmérni. Egy két varrat esetében azt mondanák kapd ki és kész, de azért a te eseted már nem az önkezelés kategóriájába tartozik.
2020. márc. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Vagy kezfertotlenito gellel, szem, szaj, orr megfogasa tabu. Otthon mosogepbe dobni a ruhat, hajat is mosni es mivel nem kohog, tusszent rad senki, remelhetoleg szemelyzet maszkban, beteggel nincs kontakt. Akkor az altalad erintett felulet az erdekes csak, de fentiek betartasaval ki tudod vedeni, es rovid ido remelhetoleg.

Amugy jogos kerdes.

2020. márc. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jaj, erthetetlen voltam. Ha megis bemesz a korhazba, erre ertendo.
2020. márc. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Otthon is megoldható, de a steril eszközökkel gondban lennél.

Hívd fel a sebészetet, egy varratszedésre máshová is elmehetsz, nem csak oda ahol műtöttek.

2020. márc. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy varratomat a házi orvos szedte ki. Oda is megér egy telefont.
2020. márc. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!