Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek a magyarok meddig...

Szerintetek a magyarok meddig bírnak otthon maradni?

Figyelt kérdés
Még mindig viszonylag sok ember van az utcán, főleg idős, de azért már csak csökkentek a számok. Nyilván ha most egyre több ember hal meg akkor megijednek és talán otthon maradnak jobban, viszont meddig fog ez így menni attól félek hogy nagyon el fog húzódni a járvány pont amiatt mert ilyen intézkedéseket tettünk és emiatt egy hónap után megunják aztán lesz egy Olaszország 2.
2020. márc. 18. 17:40
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
74%

Majd ha 1 milliós bírság lesz, meg fegyveres erők az utcán, akkor hazamennek. Hadiállapot kellene..'


Azért álljunk már meg. Így nem jövünk ki ebből nyárra sem.


Meg ez azokkal szemben pofátlanság és undorító akik betartják, lemondtak minden programot és home officeból dolgoznak, kockáztatva a kirúgást vagy fizetés befagyasztását.

2020. márc. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Egyelőre a fél ország az utcán szambázik.

Tényleges otthon maradásból 3-4 hét elég lenne. De ez csak álom nálunk... egyelőre.

2020. márc. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
84%

Sajnos a magyarokra csak úgy lehet hatni ha pénzbírság ....

És kijárási tilalom.


Tesom barátnőjét azthittem leütöm mikor azon nyafog neten hogy nemtud fodrászhoz menni

Hat B...sza meg az nagyon fontos.

2020. márc. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
77%

"viszont meddig fog ez így menni "


Még el sem kezdődött. Nagyon az elején vagyunk.

Pont azt akarják, hogy elhuzodjon, lapos legyen a görbe, mert egyszerre csak véges számú beteget tudnak ellátni.

2020. márc. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Ha beüt a rosszidő akkor otthonmaradnak majd, mivel minden zárva... Rossz időt meg ezüst-jód rakétákkal lehet csinálni...
2020. márc. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Én is attól félek, hogy ez így el fog húzódni. Kozmetikus vagyok és lemondtam minden vendégemet, itthon vagyok hétfő óta, de olyanokat olvasok, hogy mindenhol nyugdíjas meg tele vannak a játszóterek, mindenki sétálgat, mert jaj de szép idő van... Roppant dühítő, mert akkor miért hoztam meg többed magammal ezt az áldozatot? Mert nekünk vállalkozóknak ugyanúgy ott vannak a fizetnivalók havonta, bérleti díj, Kata, most rájön az Ipa is. Így sose lesz vége, hogy senki nem tud megülni a fenekén és sok ember ezt úgy veszem észre nem is nagyon fogja fel.
2020. márc. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
79%

Ja és mire felfogják, addigra már romokban a gazdaság.


Mert mi kockáztatjuk az állásainkat, vállalkozást... és pont a nyuggerekért tesszük az egészet, de ha kint viribülnek meg barinőznek, akkor társadalmilag leszerepeltek.


Persze nekik könnyű mert hozza a postás a nyugdíjat.

2020. márc. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
77%

Meg a kisköcs..ög taknyok, házibulizgatnak, meg csoportosan sétálgatnak a tereken.


Remélem pár nap és rabszállítóban viszik be őket.

2020. márc. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Infantilis, gyökér nép vagyunk, lehetne atomvillanás is, akkor is kint parádézna mindenki, csakazértis alapon.
2020. márc. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Matematikai modellek bebizonyították, hogy ezzel csak lassítani lehet a járványt. Egyébként az olaszok úgy, hogy nagyobb szívás van náluk, és euró zóna tagok, ami azért ad gazdasági stabilitást 1 hétig bírtak nagyjából jól, lassan szerintem ott is felpuhítják a 65 folottiekre a karantent.
2020. márc. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!