Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha az idős anyukám tényleg...

Ha az idős anyukám tényleg nem jön ki és bevásárolunk neki, akkor valóban nem fogja elkapni a fertőzést?

Figyelt kérdés
Nagyon félünk amiatt hogy idős anyukám elkapja betegséget jelenleg nekem ő a legfontosabb az életben mert most párkapcsolatom sincs, nyilván nagyon szeretnék rá vigyázni emiatt megértettem vele hogy abszolút nem mozduljon ki legalább amíg a járványnak vége meg is ígérte hogy sehova nem fog kimenni, nyilván kellenek gyógyszerek, étel neki, ezért majd azokat valahogy beadjuk.. ilyen esetben tényleg biztonságban lesz?
2020. márc. 21. 11:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Hacsak nem kapja el tőletek, akkor igen.
2020. márc. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tisztes távolságban maradj akkor is ha mész hozzá, beadod amit veszel stb... Ha tünetmentes vagy, akkor is.
2020. márc. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha betartja akkor nem lesz kitől elkapnia.
2020. márc. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha otthon marad és veletek sem érintkezik,akkor megóvhatod. De megértelek. Én nagy bajban vagyok,mert mint eü. dolgozó nem maradhatok otthon és édesanyámmal élnünk. Sajnos máshova menni pedig nem tudok.
2020. márc. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ma 13:05

Ha minden jól/rosszul megy te hamarosan a mamától külön, egy kórház közeli szálláson(szállodában?) laksz, ahova csak aludni mész napi 4-5 órát. A házimunkát, főzést, mosást, mama ellátást pedig elintézi valaki más.

2020. márc. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!