Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez a maszk mit ér? Kérem most...

Ez a maszk mit ér? Kérem most vonatkoztassunk el a fénykép komolytalanságátol, csak nekem pont ilyen maszkom van régről s nem tudom, ér e valamit?

Figyelt kérdés
[link]
2020. márc. 21. 15:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez sajnos "csak" ffp1-es pormaszk:( 75%-80%-os védelmet ad (ffp2 89-94%, ffp3 95-99%) Kb. mint a sebészi maszk - Az a gáz, hogy az egészségügyisek is ezt fogják kapni:((
2020. márc. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
mondjuk sima sebészeti maszkom is van, pontosabban ilyen: [link] akkor ez a másik ugyanilyen hatékonyságu? vagyis ha az egyik elfogy ugyanolyan hatékonysággal használhatom a másikat?
2020. márc. 21. 16:03
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezek olyan 20x áron vannak beárazva. Az Operatív Törzs felé jelentheted, hogy van lefoglalható maszk. Lefoglalják és megbüntetik őket.
2020. márc. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem tudom hol van, nem én fényképeztem, csak a neten levő foton felismertem hogy nekem is van.
2020. márc. 21. 16:06
 5/10 anonim ***** válasza:
Elvileg ugyanolyan hatékonyságúak. Szerintem a pormaszk azért jobb valamivel, mert szorosabban tapad az arcodhoz.
2020. márc. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Érni többet ér, mint a semmi. A sebészeti maszk is többet ér, mint a semmi. Főleg, hogyha beteg vagy. Az a baj, hogy nem tudhatod, hogy beteg vagy-e vagy sem a lappangási idő miatt. Ezért kéne mindenkinek maszkot hordania és nem csak azoknak akiknek tünete van.
2020. márc. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Nincs rá szükség, ha egészséges vagy
2020. márc. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos csak a sima sebészi maszk van, de csak egy darabot tudtam szerezni...:/ Viszont, én egy nap többször is kimosom, meleg-forró szappanos vízzel. Ez àrt neki?
2020. márc. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Árt, mivel egyszerhasználatos, roncsolja a szerkezetét. Semmit nem ér. Másrészt meg százmilliószor megfogtad már, hiába mosod ki vízzel, szét van fertőzve már az a maszk.

semmi értelme nincs. egészségesen ne hordjatok maszkot mert csak a szátok közelében tartjátok vele a kórokozókat ami a kezetekről rákerül, főleg ha kimossátok az egyszerhasználatost... jóember ezt a maszkot egyáltalán nem szabad hogy víz érje te meg kimosod

2020. márc. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
de legalább most kiderult
2020. márc. 22. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!