Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Elkaphattam a koronavirust?

Elkaphattam a koronavirust?

Figyelt kérdés

Diakkent penztarba dolgoztam utolso munkanapom multhet szombaton volt es eleg sok kulfoldivel erintkeztem...

Azota par "tunetem" volt csak: fejfajas keddtol mindig este fele , masik tunetem az pedig a faradtsag ugy is h csak othon vagyok es alig csinalok valamit...

Mennyi az eselye h el kapttam?



2020. márc. 22. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Csak a legfontosabb tüneteket nem említetted...szóval nem.
2020. márc. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha a mellkasod fájna mint nekem és nem kapnál levegőt amikor levegőt veszel akkor megfontolandó..
2020. márc. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Plusz, ha egész nap otthon vagy bezárva simán fájni fog a fejed, és a mozgás hiányától, céltalanságtól lehangolt, fáradt is leszel
2020. márc. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha lazas is lennel? ...
2020. márc. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%
Sztem lényegtelen ha ezek a tüneteid, egyébként igyál sokat, mert sztem attól fáj a fejed a fáradtságot meg bebeszéled magadnak
2020. márc. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez a sok kamu baromság, amit a zöld szám meg az operatív izé osztogat, nem mindig egyezik a valósággal.

Nálam is pont ez volt 10 napig, délután, estefelé jött a rosszullét, hőemelkedéssel, fejfájás, gyengeség, a torkom is fájt. 3 helyről kaphattam el esetleg, természetesen elhajtottak, szó sem lehetett tesztről. merthogy aki tünetmentes az nem fertőz!

ezt mondták a telefonban a zöld számon. bullshit.

szerintem nagyon sokan átesnek rajta és észre sem veszik, de közben fertőznek. szóval nagyon ügyelj a körülötted állókra, veszélyeztetettekre, mert egyedül rajtunk áll, hogy ezt megállítsuk.

viszont ha megfertőzöl bizonyítottan valakit, azt már számon tudják kérni rajtad, testi sértés, vagy halált okozó testi sértés vádja alatt.

2020. márc. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!