Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Immunrendszer, fertőzések

A kérdés

Izlandi zuzmó szirup vajon erre jó?

3 nappal ezelőtt kapart a torkom majd rá egy napra köhögtem viszonylag gyakran, valadekosat köhögök ilyen slejm szerűt... Orrom csak annyira folyik mint szokott. Mai nap reggel már be rekedtem vettünk izlandi zuzmó szirupot egy vagyonért 3000ft volt 200ml remélem hatásos lesz ennyi pénzért... Mellkason tegnap fájt a kohogestol most ilyen panaszom nincs. Orvoshoz nem tudok menni jelenlegi rendkivuli egészségügyi helyzet miatt. Vettem be ma rubophen coldot is kamilla teát is ittam. Egész télen semmi bajom nem volt. Tudom hogy itt senki se orvos szerintetek mikorra gyogyulok meg? Plusz kérdésem nektek hatásos volt ez a szirup?

márc. 26. 11:35  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ambrobene szirup, Erdomed vagy Fluimucil? Melyik a leghatékonyabb vagy a legerősebb köptető?
MUCOPRONT szirup mennyire hatásos köptető felnőttnek?
Köhögés nélküli váladék lerakódást mi hoz fel? Eddig próbáltuk: AMBROXOL, ACC600, MUCOPRONT, gyógyszertári szirup, naturland szirup.
Jo az ha egy ovodas gyerek eveken keresztul megszakitas nelkul kap vitaminokat szirup formajaban?
Hurutos köhögésre jó az izlandi zuzmó szirup?
Létezik natúr ízű, íztelen multivitamin gyerekekenek?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Immunrendszer, fertőzések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!