Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Izlandi zuzmó szirup vajon...

Izlandi zuzmó szirup vajon erre jó?

Figyelt kérdés
3 nappal ezelőtt kapart a torkom majd rá egy napra köhögtem viszonylag gyakran, valadekosat köhögök ilyen slejm szerűt... Orrom csak annyira folyik mint szokott. Mai nap reggel már be rekedtem vettünk izlandi zuzmó szirupot egy vagyonért 3000ft volt 200ml remélem hatásos lesz ennyi pénzért... Mellkason tegnap fájt a kohogestol most ilyen panaszom nincs. Orvoshoz nem tudok menni jelenlegi rendkivuli egészségügyi helyzet miatt. Vettem be ma rubophen coldot is kamilla teát is ittam. Egész télen semmi bajom nem volt. Tudom hogy itt senki se orvos szerintetek mikorra gyogyulok meg? Plusz kérdésem nektek hatásos volt ez a szirup?
2020. márc. 26. 11:35
 1/1 anonim válasza:
Hát 1-2 hét kb. Hatnia kell a gyógyszernek, ha tényleg köhögésre vetted be. Szerintem olvasd az orvosi tájékoztatót és a mellékhatásokat.
2020. ápr. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!