Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Immunrendszer, fertőzések

A kérdés

Mi a véleményetek erről a videóról, szerintetek megtévesztő manipuláció vagy igaz és tényleg túl van reagálva a corvid?

[link]

Nyilván azóta sokkal több áldozata van a koronavírusnak mióta ez a videó elkészült, de akkor is szerintem egy kicsit elgondolkodtató

márc. 26. 13:17  Privát üzenet  

A válaszok
Rosszul tetted fel a kerdest...ugyanis a video igaz ES nincs tulreagalva a covid.

A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont márc. 26. 13:45 Privát üzenet

Én azt nem értem, hogy ennek a videónak nem az a tanulsága, hogy túl van reagálva.

Egyedül annyit állít benne hogy nem lehet a mostani halálozás növekedésével számolni hosszútávon, mert az azt jelentené hogy két hónap múlva meghal a fél világ. Tehát nem növekedhet a halálozás folyamatosan exponenciálisan, mert értelmetlenné válik tőle az egyenlet.

A válaszíró 48%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont márc. 26. 14:28 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Bonyolult a problémám, de lehet még sem?
Van olyan pszichológiai manipuláció, amivel megkedveltetem magamat valakivel?
Milyen módszerrel tudnak rákkal megbetegíteni?
Ugye nem hihetőek számotokra az afféle reklámok, miszerint vegán és alacsony kalóriás jégrémek, margarinok meg vegán samponok egészségesek lennének?
Milyen személyiségzavar lehet ezek alapján?
Hogyan tudod kiirtani magadból a segítőkészséget és mások iránt való törődést? Sajnos nem jutottam eredményre, nem kérek vigasztalást, véleményt, csakis megoldások érdekelnek,...

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Immunrendszer, fertőzések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!