Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ti otthon maradnátok a vírus...

Ti otthon maradnátok a vírus idejére a fizetésetek 40%-ért?

Figyelt kérdés

Van lehetőségem itthon maradni önkéntes karanténban a fizetésem 40%-ért ami elég kevés pénz. Ti mit tennétek ha lenne ilyen lehetőségetek? Otthon maradnátok, vagy bejárnátok dolgozni?

Dönteni egyszer lehet, variálni nem.


Családot nem kell eltartanom csak magamat, van némi megtakarításom úgyhogy elvileg nem vágna földhöz, de azért mégis nagy kiesés.


Holnapig kell döntenem.



2020. márc. 26. 13:34
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Én nem. Ha nem vagy veszélyeztetett, és azon kívül nem mész sehova, akkor nem hinném, hogy nagy problémát okozna a munka
2020. márc. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Én sem maradnék otthon.
2020. márc. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
12%

Eszednél vagy? 😃 ennél jobb lehetőséget nem kapsz.


Százezreknek szűnt meg/ szűnik meg a munkahelye cége... és teszik lapátra.


Kiadásod minimális, szerintem ebben a helyzetben lazán meg lehet élni akár 80Kból is.

2020. márc. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
70%

Sőt ez egy ajándék. Én tuti otthon ráállnék valamit megtanulni, vagy bizniszeken dolgozni.

Miközben kapod az életjáradékot.

2020. márc. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
25%

Én 100%os fizetésért vagyok itthon, de az is elég kevés pénz, és megtakarításom sincs. Meg ugye én dolgozom.


Úgyhogy ha semmit nem kéne csinálnom, akkor szívesen itthon lennék 40%ért, mert most ugye van mit csinálnom.

2020. márc. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
46%
Attól függ mennyi a fizetés...
2020. márc. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
75%

Ja mondjuk én 50%-ot biztos kapok, fixen még 1 évig legalább, 180 nettó. Abból el lehet élni bőven.A másik fizumat meg bukhatom, de cserébe akkor nem kell dolgoznom itthon sem.


Viszont ha valakinek 100 nettó a fizuja és 40-et kap, az már necces.... de megtakarítással ki lehet húzni.

2020. márc. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
34%
En otthon maradnék. Pihenj. Mindenkire ráfér:D
2020. márc. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
34%
8as vagyok. Én amúgy is itthon vagyok a gyerekekkel, de ha a férjemnek felajánlanák még gyerekekkel is mondanám h maradjon. Van megtakarításod így nem gond.
2020. márc. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!


Igen, kicsit úgy érzem két tűz közé szorultam, mivel ugyan szinte veszélytelen lenne bejárnom dolgozni, de kitudja mikor adódik még egy ilyen lehetőség, hogy végre pihenhessek és befejezhessem az itthoni elmaradásaimat.

2020. márc. 26. 14:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!