Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ti hordtok maszkot/kesztyűt?

Ti hordtok maszkot/kesztyűt?

Figyelt kérdés
Hogy védekeztek?
2020. márc. 27. 21:29
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
29%
Maszkot annak kell csak hordania, aki már elkapta.
2020. márc. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
64%
Mi óvszerrel védekezünk. Gondolom, erre vonatkozik a kérdés a párkapcsolatok témakörben.
2020. márc. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Boltba én sem megyek be maszk nélkül.


Amúgy meg bazira távol vagyok mindenkitől.


Munkahelyen pedig szigorítások és távolság van

2020. márc. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Igen, hordok maszkot. FFP3-at.
2020. márc. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

"1 2

Maszkot annak kell csak hordania, aki már elkapta"


Ez baromság. 80%-ban tünetmentes, vagy enyhe lefolyású, viszont fertőz.

2020. márc. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
65%
Nem hordok ilyen szarokat mert kenyelmetlenek, de szerencsere a tobbseg igen, szoval nem fognak megfertozni.
2020. márc. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Ha netalán kimegyek az utcára, akkor maszk van rajtam, nem tudhatom, hogy hordozója vagyok-e a vírusnak és esetleg megfertőzök-e valakit vagy sem. Egyébként meg tartom a távolságot mindenkitől (ez nekem amúgy is természetesen jön, örülök neki, hogy most senki se liheg a nyakamba végre), és rendszeresen kezet mosok, mindenhová kézfertőtlenítővel járok. Amúgy nagyjából két hete nem léptem ki a lakásból, szóval a magam részéről megteszek mindent, ami megtehető.


Nem védekezünk, már terhes vagyok.

2020. márc. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Egy csomó bennetek lakó kórokozót kiszuszogtok arra a maszkra, amit felvesztek, majd leveszitek, eldobjátok, és több kárt okoztok vele, mint a koronavírus.
2020. márc. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
53%
"Sokan vannak, akiknek nincsenek tünetei, mégis úgy döntenek, hogy szájmaszkot vesznek fel. Természetesen ezt mindenki szabadon megteheti, de ha így döntenek, akkor fontos tudniuk, hogy önmagában a szájmaszk nem véd meg a vírus ellen. Hamis biztonságérzetet ad a szájmaszk."
2020. márc. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Maszkot részben igen.
2020. márc. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!