Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ti hordtok maszkot/kesztyűt?

Ti hordtok maszkot/kesztyűt?

Figyelt kérdés
Hogy védekeztek?
2020. márc. 27. 21:29
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Általában condom gumival védekezzünk...a többi csak gátolna... 😅🧐 de ha az alap védekezést kérdezel a virus miatt akkor a maszk az felesleges! MERT Amit kapsz a boltban az nem jó az csak a bakteriumok ellen véd, amiket neha lehet kapni persze ilyen jo 6-10 ezer között azok a sebészi maszkok de azok sem tudnak rendesen megvédeni mert nem Simi ra az arcra! Csak is az ilyen legtöbb Szűrös maszk a jó! Azaz a FFP3-as mást jó!
2020. márc. 28. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Egy csomó bennetek lakó kórokozót kiszuszogtok arra a maszkra, amit felvesztek, majd leveszitek, eldobjátok, és több kárt okoztok vele, mint a koronavírus



Ekkorra hülyeséget se hallottam mostanában.


Amúgy kicsit rossz kategóriában van a kérdés, de egye fene: én most csak boltba járok néha, de oda felveszem a maszkot. Lehet nem véd száz százalékosan de a semminél jobb. És nem rinyalok hogy kényelmetlen meg nem kapok benne levegőt mert eü dolgozókent hozzaszoktam.


Sajnálatos hogy ennyire elterjedt a kormány propagalja hogy csak a fertőzöttek hordjonak. Ezt csak azért mondják mert ha koteleznek az embereket rá mint a többi országban akkor mindenkinek biztositani kellene maszkot. Azt meg nem akarják mert nem tudják. De attól még aki már hónapokkal ezelőtt betárazott vagy vart magának az hordja csak.

2020. márc. 28. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik itt mindenki az egészségügyben dolgozik annyira nagyon ért hozzá.


Nem a Tv-ben meg az interneten kell hallgatni a szabályokat.


Akinek van nyugodtan kérdezzen meg kórházban dolgozó orvos vagy nővér ismerősét, vagy háziorvosát vagy az ottani nővért.

2020. márc. 28. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Hetente egyszer megyek hipermarketbe bevásárolni, akkor igen ("rendes", szűrős ffp2; 1 van belőle + 1 ffp3, azt még a járvány súlyosabb szakaszára tartalékolom)
2020. márc. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Maszk: igen, kedves ismerősöm varrt nekem mosható, újrahasználható textil maszkot.

Kesztyű: nem, van itthon de nem szeretem, inkább gyakran kézfertőtlenítőzök.

Hetente, másfél hetente egyszer hagyom el a házat egy gyors bevásárlásra, arra elégnek érzem ezeket.

2020. ápr. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!