Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez a sok alkoholos kézfertötle...

Ez a sok alkoholos kézfertötlenités nem hátrány mint elöny?

Figyelt kérdés
2020. márc. 31. 09:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát én azzal nagyon spórolok, mivel hiánycikk, de a kezeimet sűrűbben mosom, mint valaha. Mindenféle szappan száritja a bőröm, szóval már tiszta piros és rongyos a kezem, repedezik a bőröm, annyira kiszáradt az állando mosakodástól. Kenem krémekkel, olajokkal gyakran, de nem segít.
2020. márc. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Boltban dolgzoom gondolhatod miylen a kezem...

rongyos ocsmány a sok fertötlenitestol de muszáj!

2020. márc. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A gumikesztyű sem hátrány ám...
2020. márc. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

Nem megoldható a gumikesztyu mindenhol mindne munkakörben .

Ha meg minden vevő után cserélném akkor vagy 300db per nap

2020. márc. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én csak hetente kétszer megyek el, így hetente csak 3-4 alkalommal használom (különben csak sima szappan), így is kellemetlen érzés, amikor megmosom.
2020. márc. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha van rá lehetőség akkor alapos kézmosás (átdörzsölve/átmosva minden kis szegletet) - többet ér mint egy csepp kis fertőtlenítő szer.

Igen, nem tesz jót a bőrnek ez tény, de inkább kicsit szárazabb legyen a bőröd mint beteg a tüdőd!

2020. márc. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
40%
Akkor talán használd úgy hogy a kesztyűt fertőtleníted le. Ennyi. Nem nyávogni kell hanem tenni azért hogy a kezedről ne rohadjon már le a sok bőr. De kifogást mindig talál az ember. Milyen munkakörben nem lehet rajtad kesztyű?
2020. márc. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ma autóval mentem a gyógyszertárba kiváltani a havi gyógyszeradagjainkat, s közben szólt a rádió. Éppen arról beszéltek, hogy a sok fertőtlenítő kézmosás mennyire tönkre teszi a bőr védő rétegét, ezáltal utat adva más megbetegedéseknek. A patikában megkérdeztem, hogy miért csak 1dl hidrogénperoxidot adnak ki egyszerre? A válasz az volt, hogy ez az utasítás! Mint vegyész mondom, hogy a legtökéletesebb fertőtlenítő szer, mely vízre és nascens oxigénre bomlik. Itt is tetten érhető a betegségipar érdeke. Hogy mi mindenre jó még, azt elmondja egy professzor:

https://www.youtube.com/watch?v=yHObhJjd0uE

2020. ápr. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!