Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 10 napja vagyok karanténban,...

10 napja vagyok karanténban, makk egészségesen. Kimehetek végre?

Figyelt kérdés
Külföldről jöttem haza. Nincsenek tüneteim, nem érintkeztem senkivel. Végül is ez csak önkéntes karantén, nem? Nem törvény rendeli elő a 2 hetet.
2020. márc. 31. 12:07
 1/10 anonim válasza:
100%
Ha van udvarod vagy erkélyed oda kimehetsz. De szerintem addig ne nagyon járkálj míg a két hét le nem megy, az már csak négy nap.
2020. márc. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De elmennék boltba kenyérért, akkor nem büntethetnének meg
2020. márc. 31. 13:16
 3/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Ha a hatóság rendelte el, akkor 14 napig nem mehetsz sehova.
2020. márc. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Kapás Boglárka most jelentette be, hogy fertőzött, de semmi tünete nincs, teljesen jól érzi magát. Házi karanténba került.

Talán kibírod még 4 napig, ha eddig nem mentél boltba.

2020. márc. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem! Ennyi felelősség nincs benned a világ felé,hogy kibírd azt a 4napot még! De előtte menj el és teszteltesd magad!!
2020. ápr. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Még mindig bezárva. Ezt a 2 napot még kibírom
2020. ápr. 3. 18:34
 7/10 anonim ***** válasza:
4napot kell!!
2020. ápr. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Már csak 2 nap a hazatérésemtől számítva. sőt, ma már gyakorlatilag csak egy. Ez az egyik legnagyobb ostobaság, amit valaha tettem. Hiszen semmi nem történt volna, ha kimozdulok (nem jöttek ki a rendőrök, nincs piros papír az ajtómon), a világon senki hatóságbéli nem tudja, hogy én külfőldön jártam egy hetet. Nem tudom mi a szörnyűbb, hogy odakint sem voltam szinte sehol és nem érintkeztem senkivel, vagy, hogy még ezt a kijárási korlátozást is el kell tűrni...

Gyűlölöm az olyan embereket, akik az alapvető higéniát sem képesek betartani és miattuk kell minden normális embernek szenvedni...

2020. ápr. 4. 00:03
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Az ilyen emberek miatt van ez az egesz, mint te. Ugy is ki fogsz menni, mert akaratgyenge vagy.

A higeniarol meg ne beszelj, mert gondolom te is at fogod aztatni szappanban a kenyeret, amit veszel, mert az is ért kézhez

2020. ápr. 4. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kérdező te nagyon ostoba vagy!! Saját magad hazudtolod meg!!! Hisz te sem figýelsz a higiéniára. Hisz neked mindegy csak minél hamarabb kint legyél és másokat megfertőzz!! Szánalom
2020. ápr. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!