Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi a véleményetek Pataki...

Mi a véleményetek Pataki Attila álláspontjáról, hogy ez a vírus hisztéria csak valami magasabb érdekek eltitkolásának érdekében lett felkorbácsolva?

Figyelt kérdés

Lehetséges hogy vezető hatalmaknak érdeke fűződik gazdasági- , szociális-, egészségügyi-, morális válság kirobbantásához; egy újabb világháború beindításához, a hatalmas tulnépesedés megregulázásának érdekében?

SZERINTEM NEM IGAZ, EZ CSAK EGY KONTEO!



2020. márc. 31. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
5 év börtönt érdemelne álhírterjesztésért, és kívánom neki hogy fugázzák ki a fingóját a kanks bűnöző cigók, koronavírus furry jelmezben.
2020. márc. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
A vírus valódi és probléma önmagában, de kétségtelen, hogy gazdasági érdekek is szerepet játszanak a dolgok alakulásában. Ez azt hiszem egyértelmű. Patakit meg már az ufok is elvitték, sztem hagyjuk.
2020. márc. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Ufók után a zsaruk is elvihetnék már.
2020. márc. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%

Simán igaza lehet. Túl sokan nyernek ezzel a vírussal.

- WHO: aki így tudja a létjogosultságát a modern világban is igazolni

- Nagy cégek: mert így olcsóbban jutnak munkaerőhöz, és nem munkaerőhiány lesz, hanem munkahely hiány

- Nagy cégek szinten, mert olcsón vissza tudjak vásárolni a részvényeiket

- Autóipar, mert a világ pénzét meg fogjak kapni donaciokent

- Kormányok, mert korlátlan mennyiségben nyomtathatnak pénzt, és az emberek meg hálásak is érte

- Kína, mert olcsón be tud vásárolni

- Bankok, mert korlátlan ingyen forráshoz jutnak

- Világgazdaság, mert kontrollálatlan történik egy recesszió nem pedig az ellátási láncok szetszakadásával

2020. márc. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem vannak arra utaló jelek, hogy Attila nem beszél full hülyeséget, annak ellenére, hogy szerintem zakkant. A vírus a legelejétől fogva óriási sajtót kapott, mintha a tudatos pánikkeltés lenne a cél. 41 fertőzött és két halott volt kínában, de már tudták, hogy új koronavírus, és Magyarországon cikk jelent meg róla.

Vuhanban 11 millió ember él, ebből 41 ember megbetegedett, 2 meghalt. Mennyire reális, hogy ilyen esetben megvizsgálják a vírust, hogy ismert, vagy új faj? Hozzáteszem, egy normál influenzaszezonban ezerszám halnak meg nagyjából ugyanilyen szövődmények következtében. Mindezek mellé pedig a hír egyből bekerül a nemzetközi hírekbe. Napi szinten ijesztgetnek a holtak számával. Ha ezt minden télen megtennék, minden évben összeomlana a gazdaság, ugyanis csak Magyarországon 4-5000-rel emelkedik az elhunytak száma ilyenkor.

2020. márc. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5 Csak tájékozatlan vagy. Nézz utána alaposan.

A SARS után jött a MERS ami még ijesztőbb volt


Kínában kitört egy ismeretlen eredeű tüdőgyulladás járvány, amire a klasszikus gyorstesztek vagy sima labor PCR tesztek nem mutattak ki semmit.


Ekkor kongatták meg a vészharangot, mivel ismeretlen vírus ütötte fel a fejét.


A SARS protokoll miatt már tovább is küldték komolyabb laborba, és akkor derült ki hogy ez egy új vírus.


Ennyi a sztori.

2020. márc. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
P.Attila menjen teázni az ufóival.
2020. márc. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

6: Mit jelent pontosan a SARS protokoll? Google keresésre nem kaptam egyértelmű leírást. 2 elhunytból 1,4 milliárd ember közül kiszúrni azért extrém gyorsnak tűnik. Bár valószínűleg lehetett már több is, de nem volt még járvány szintű a dolog, legalábbis tömeges megbetegedésről még nyilván nem tudtak.

Ez alapján azt gondolnám, hogy szinte mindenkit tesztelnek, aki tüdőgyulladásban hal meg, ami Kína lakosságát tekintve nem egyszerű (évi 125000 haláleset, 2,5 millió megbetegedés).

De ez még mindig nem magyarázza meg nekem, hogy miért terjedt egyből futótűzként a sajtóban.

Vannak világ szinten ilyen tesztek? Mert szerintem itthon elkönyvelik, hogy tüdőgyusziban meghaltál, elásnak, és sosem derül ki, hogy valójában mondjuk hódinfluenza volt az ok.

2020. márc. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!