Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehet fürdeni a Balatonban,...

Lehet fürdeni a Balatonban, most a koronavírus alatt?

Figyelt kérdés
Csak egyet szeretnék csobbanni a hideg vízben és én nem fertőzöm. Szerintem kicsi az esélye, hogy bármi rossz történjen, de gondoltam megkérdezem.

2020. ápr. 3. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát, rá lehet húzni, hogy egyéni sporttevékenység, és mivel más nem valószínű, hogy a jelenlegi időjárás mellett megpróbálja, nem valószínű, hogy így terjesztenéd a vírust.


Azt nem tudhatod, hogy nem fertőzöl-e, mert sok esetben tünetmentesen koronavírusos valaki.

2020. ápr. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha én most belemennék a 8 fokos vízbe szerintem nem a vírus miatt aggódnék...
2020. ápr. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
A halaknak lehet. Tőled azért megkérdeznék, hogy hülye-e vagy ?
2020. ápr. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mondani szokás hogy „a hülyeség is fertőző”, szóval ha azt látnád majd hogy más emberek is elkezdenek bemenni ebbe a jéghideg vízbe, akkor inkább húzz el onnan, mert gyorsan karanténba vághatnak!
2020. ápr. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Van aki jéghideg vízbe is bemegy, nem kell lehülyéznie annak, aki kis puhány és nem bírja.
2020. ápr. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

aki éppen „ma” (már este van, úgyhogy inkább *holnap) lenne a vízben, róla honnan tudod, hogy nem-e olyan ember, aki a kövi pár tulajdonsággal és körülménnyel bír?

• orosz/skandináv/alaszkai/kanadai (vagyis északi)

• a hiszti előtt került az országunkba

• művelte a jeges úszás nevű (amúgy ruszkik által kitalált) sportot

(az utóbbi dologhoz az is hozzátehető, hogy akinek az is megy, na annak semmi a Balcsi hidege)

2020. ápr. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nyáron nekünk is lehet (és ez már 2 napja már biztos is) xD
2020. máj. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!