Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Érdemes lehet ezt a COVID-19...

Érdemes lehet ezt a COVID-19 antitest tesztet megvenni és megcsinálni, hogy kiderüljön immunis vagyok-e már a vírusra?

Figyelt kérdés

Eddig csak kínai teszteket találtam, de ez most teljesen megbízható forrásból van, egy nagy olasz gyógyszeripari cég gyártja:


[link]


Én szinte biztos vagyok benne, hogy már átestem a fertőzésen és nagyon szeretnék megbízható bizonyítéskot, hogy megnyugodjak.

Nagyon jó lenne tudni, hogy már nem kaphatom el és mást sem fertőzhetek tovább, csak még hezitálok, hogy megrendeljem-e.

Amúgy a teszt nemcsak az olasz EÜ hatóságok engedélyével rendelkezik, hanem itthon is megkapta az OGYÉI engedélyét.


Mielőtt jönnének a negatív megjegyzések, tudom, hogy hivatalosan az orvostudomány még nem mondta ki, hogy aki átesett a fertőzésen és kifejlődtek az antitestek, az immunis lett. De egyre több szakember egyet ért abban, hogy ha nem is egy életre szólóan, de egy bizonyos időre kialakul az immunitás, a legnagyobb valószínűség szerint legalább az adott szezonra, legalább egy évre biztosan.


Valamint a legfrisebb hírek szerint a járvány egyik legnagyon európai gócpontjában, Veneto tartományban elkezdték masszívan tesztelni a teljes lakosságot 100%-ban ugyanilyen antitest teszttel, és akik már túlesetek a fertőzésen és kimutathatók az antitestek, azok hatósági igazolványt kapnak (patente di immunita), mellyel kiléphetnek a karanténból, mehetnek vissza a hétköznapi életbe, dolgozni és indíthatják újra a gazdaságot.

(Forrás: Corriere della Sera, a legnagyobb olasz napilap:

[link]


Nos én nem akarom megvárni, mire nálunk is elkezdik a lakosság 100%-os tesztelését, ezért inkább megvenném magamnak a tesztet.

Ti mit gondoltok róla? Ha már áteshetett az ember rajta, érdemes lenne megvenni és megcsinálni?



2020. ápr. 3. 20:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó drága. Ha anyira akarod szerintem nyugodtan.
2020. ápr. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Április 30 után 90 ezerért. Addigra ingyen fogják osztogatni, vagy megrendeled UK-ből korábban az ottani áron. Egyébként is is tervezek ilyet venni. Ha én nem mentem át ezen tünetmentesen, akkor ez a vírus nem létezik. Jártam idén az összes veszélyeztetett utcában, a Haller Garden környékén naponta megfordultam, 4-6-oztam, 2-es villamosoztam, 1-es villamosoztam, reptérről reptérre jártam, és a kijárási korlátozás alatt is mozognom kell.
2020. ápr. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel még a laboroknak is problémájuk van, nemhogy ilyen tesztekkel oldják meg. De akinek pénze van, az még házat is vehet Párizsban.
2020. ápr. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%

"Ha én nem mentem át ezen tünetmentesen, akkor ez a vírus nem létezik."


Na persze, ha te nem kaptad el nem is létezik. Okos vagy. Az a sok ember meg aki elkapta és netán bele is halt csak beképzelte.

2020. ápr. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

9000 Ft egy darab teszt ára!!! Az egyáltalán nem vészes!


Csak sajnos egyszerre minimum 10 db-ot lehet rendelni. De a többire lenne vevő, családtagok, közeli ismerősök is érdeklődnek, elfogyna a 10-es csomag.

2020. ápr. 3. 21:27
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A főnököm Ázsiában nyaralt,pár hete jött haza. Ő megcsináltatta a tesztet 30.000ft volt!!!! Ez ahhoz nem is drága!
2020. ápr. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
November közepétől is voltam beteg december elejéig meg február közepétől március elejéig. Mindkét alkalommal köhögtem meg fájt a torkom s gyengének éreztem magam, volt egy kis lázam de az orrom nem csorgott s paracetamolra 3 nap alatt kiizadtam. A munkahelyről hiányoztam 3 napot mindkétszer. Aztán elmúlt csak a köhögés maradt meg de az sokáig. 3-4 hétig is köhögtem. Még anyú furcsállotta is hogy az orrom hogy nem csorgott.
2020. ápr. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Arra számíts higy egy oldószer van benne
2020. ápr. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem érdemes.Nem megbízhatók,amiket online lehet venni és magad megcsinalod.Az ELISA antitest teszt lesz majd szavahihetö,de még nem jött ki a forgalomba.A tesztet orvosi rendelöben,ill.laborban fogják elvégezni.Sajnos csak németül tudnék cikket hivatalaos forrásból küldeni erröl.
2020. ápr. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!