Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 2019. szeptembereben kezdődött...

Diananagy kérdése:

2019. szeptembereben kezdődött nekem a hpv nemi szemölcs fertőzés azóta tart.3 x voltam lezerezve, isoprinosin, ezüst kolloid,2 injekció meg van már, most ott tartok el kezdtem járni fagyasztasra és meg mindig vannak rajtam?

Figyelt kérdés
Nem élek nemi életet szóval nem azért nem gyogyulok, dohányzásról leszoktam a betegség miatt már 2 hónapja.

2020. ápr. 6. 16:38
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
Köszönjük, hogy megírtad! Nagyon hasznos volt.
2020. ápr. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia.nekem kb 10eve volt. Kb 2 evig szenvedtem vele. Azota lekopogom nem kaptam am el. Egy idő utan kiürül a szervezetből. Amit tudok neked ajanlani feketekomenymagolaj kapszula. 1600ft korul van. Barátnőmnek ez vitte le. Vírusellenes.
2020. ápr. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Hasonló utat jártam meg én is, azt lehet tudni ha nem megyek el leszedetni akkor eltud tűnni magától?
2020. ápr. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!