Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Készüljek arra hogy Budapesten...

Készüljek arra hogy Budapesten élek, akkor valamelyik 65 év feletti szerettem meg fog halni?

Figyelt kérdés
Aki fontosak nekem azok 65 év felettiek, szüleimtől kezdve nagymamámon át, legtöbb 65 év feletti, akik nekem fontosak
2020. ápr. 8. 07:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Arra készülj hogy vigyázz rájuk. Például vásárolj be helyettük, hogy minél kevesebbet mászkáljanak. Vigyázz magadra hogy ne te fertőzd le őket.
2020. ápr. 8. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is. De egyelőre nem aggódom. Mindent megteszünk, hogy vigyázzon. Előre készülni ilyesmire nem lehet, de felesleges is. "Ráérsz" akkor aggódni, ha esetleg beüt a baj. De akkor is van min. 85% esély, hogy túlélik (ha kezeik őket)
2020. ápr. 8. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Igen. Bármelyik, bármikor, mert halandóak vagyunk. Mind.
2020. ápr. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha egyiküknek sincs szervi baja, ha a vérnyomásuk 130/80 körüli, ha nincs rajtuk súlyfölösleg és egyikük se dohányzik vagy 30-40 éve, ha a májukat se terheli le alkohol, és ha nem gyenge az immunrendszerük, akkor nem kell értük aggódnod.
2020. ápr. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
65 év fölött már eleve minden egyes plusz évre ajándékként kell tekinteni, teljesen függetlenül a koronavírustól. Ezen kár is parázni, nem gyerekek hogy ne legyenek tudatában a kockázatnak.
2020. ápr. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mivel magyarországon 65 körüli az átlagéletkor, az ő születésükkor meg még kevesebb volt, amúgy is készülj, hogy meg fognak halni, vírustól függetlenül
2020. ápr. 9. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!