Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért nem záratják be a...

Miért nem záratják be a dohányboltokat, ha köztudottan a dohányzás a legkárosabb alapbetegség a koronavírus esetén?

Figyelt kérdés
A koronavírusban azok betegszenek meg a legtöbben, akiknek valamilyen tüdőproblémájuk van, és kiemelten veszélyeztetettek a dohányosok. Az addig még elmegy, hogy főként miattuk szívunk mi is most, de nem kellene legalább a járvány idejére bezáratni a dohányboltokat, ha már a ruhaboltokat bezáratták?
2020. ápr. 9. 11:30
1 2 3 4 5
 1/46 Akinemtevagy válasza:
45%
Talán azért mert az emberek hülyék vagy meg akarnak dögleni (!!saját vélemény!!)
2020. ápr. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
100%
Kell a jövedéki adóbevétel
2020. ápr. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
79%

Függőket nem lehet megvonni a drogjuktól.

Addikció szintjén a dohányzás kb a kokain szintjén van.


Állítom és ezt elhiheted, ha bezárnák a Trafikokat, előbb lenne tömeglázadás mintha a Tesco csukna be 😃

2020. ápr. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
100%
A dohányosok nagy része nem tudná kellően nyugodt viselkedéssel elfogadni, hogy nincs cigi. Nem hiányzik most pár ezer őrjöngő bagós.
2020. ápr. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:
Nekem meg a szabadság hiányzik kiba..ottul. Mégis elviselem. Ha én elviselem, akkor nekik sem ártana. Egy csomó embernek nem lesz munkája, jövedelme, nekik meg lehet bagózni? Itt valami nagyon nem stimmel.
2020. ápr. 9. 11:42
 6/46 anonim ***** válasza:
61%

"Az addig még elmegy, hogy főként miattuk szívunk mi is most"


Itt az újabb ellenségkép, a nyugdíjasok után most már a dohányosok tehetnek mindenről. Mi van az alkoholistákkal, őket nem kellene beállítani a sorba?

2020. ápr. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
80%

Ez a tipkus "dögöljön meg a szomszéd tehene is" hozzáállás kedves kérdező.

"Nekem meg a szabadság hiányzik kiba..ottul. Mégis elviselem." ezzel a dohányosok is így vannak, csak te megvonnál tőlük mégegy dolgot, hogy még szarabb legyen nekik, mint neked.

"Egy csomó embernek nem lesz munkája, jövedelme, nekik meg lehet bagózni?" ha bezárnak a dohányboltok, ez változni fog? Igen, mert a trafikos, és a háttér kiszolgálása is munkanélküli lesz.

"Itt valami nagyon nem stimmel."

Na látod ez igaz. A gondolkodásod.

2020. ápr. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
81%

Ja igazad van CSAK a dohányosok miatt van karantén... Nem azért mert gyorsan terjed áhh nem, biztos a cigivel terjed

Honnan szedted te ezt de komolyan?

Mellesleg rendegeteg tüdő beteg van aki nem dohányzik, azokat is hibáztatni akarod?

Amúgy valószínűleg azért nem zárnak be be mert nem érnek rá több ezer nikotin függővel foglalkozni a korona mellett, meg dohányboltba is legtöbbször csak 1 ember mehet be egyszerre, attól mert valaki cigizik még nem kell őt hibáztatnod

Hibáztasd sorost, amúgy is elkezdték már rákenni a dolgot

2020. ápr. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
76%
Jaj, hagyjuk már a hülyeséget. Én betartom a szabályokat, itthon ülök a négy fal között, de ezt gond nélkül elviselem. Ellenben, ha ilyen körülmények között még a cigitől is eltiltanának, az már túl menne a tűréshatáromon és ezzel nem vagyok egyedül. Még pont sok százezer dohányos lázadozása hiányozna..
2020. ápr. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 qkker1 ***** válasza:
68%

Hivatalos verzió:


a koncessziós szerződésben garantálták a nyertese, hogy mettől-meddig tartanak nyitva, ha ettől kevesebbet, akkor kötbért kell fizetniük /mondjuk , ha törvény kötelezné őket a rövidebb nyitvatartásra, akkor szerintem nem /;


A nem hivatalos:


kell a haveroknak a bevétel! /90+%-ban fideszes haverok kapták a koncessziót!

2020. ápr. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!