Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek körülbelül összese...

Szerintetek körülbelül összesen coronavírus fertőzésben hány ember fog meghalni Magyarországon?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok, hogy az oltásig vagy ellenszerig mennyi áldozata lesz a vírusnak?
2020. ápr. 13. 15:43
1 2
 1/13 Hellmano ***** válasza:
92%
1000-et biztos bevallanak a többit eltusolják.
2020. ápr. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
1. De összesen mennyi fog szerinted? Amit eltussolnak azzal együtt
2020. ápr. 13. 15:47
 3/13 anonim ***** válasza:
88%

Nos, két kérdést fel kell tenni:

1. valóban koronavírusba halt meg az illető?

vagy

2. mivel voltak eleve alapbetegségei a páciensek, hiába, hogy a véréből kimutatták a koronavírust, lehet, hogy ez csak hab volt a tortán, és lehet, hogy valamelyik alapbetegségébe halt bele?


A mostani állás nem tesznek különbséget, összemossák a kettőt és mindenkit elkönyvelnek koronavírusban meghaltaknak, miközben lehet, hogy nem is abba halt meg. Az összes elhunytnak eleve voltak komoly alapbetegségei.


Én optimista vagyok, kb 500 embernél meg fog állni a halálozási statisztika.

2020. ápr. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Megbecsülni sincs értelme mert 1-2 hétre sem áll rendelkezésre elég adat.
2020. ápr. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem rengeteg.. tobb ezer
2020. ápr. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
Amiatt többen. Ténylegesen koronavírusban 1-2, krónikus betegségben a szervezetben kimutatható koronavírussal pedig mindenki aki innentől meghal kb 1-1,5 hónapig, mert nyilván benne lesz a szervezetében a vírus.
2020. ápr. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerinted ha ilyen becslesekbe tudosok bocsatkoznak, akkor mit akarsz a gyakori kerdesek akarki azt ir, amit akar valaszoloitol?
2020. ápr. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
52%
Sok halott egyebkent nem a virusfertozes miatt, hanem az ellatas nelkul maradt egyeb betegseg miatt lesz, ezt is hozza lehet venni.
2020. ápr. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
A Júniusi tetőzésnél szerintem több százezer, akár milliós nagyságrend is lehet. Ha meg feloldják a krolátozásokat akkor felbeecsülhetetlen lesz a végeredmény.
2020. ápr. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
9. Ezt hívják színtiszta pánikkeltésnek, Olaszországban is csökkennek már a halálesetek száma és messze nincsen százezer halott, pedig jóval súlyosabb volt a helyzet
2020. ápr. 13. 22:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!