Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kinek milyen terápia vált be...

Horváthné Klári kérdése:

Kinek milyen terápia vált be herpesz fertőzés esetén?

Figyelt kérdés
A herpesz nálam mindig valamilyen stresszhatás következtében alakul ki és már évek óta próbálok valamit tenni elleni, de eredménytelenül. Próbáltam már receptköteles gyógyszereket , de csak pár hónapig volt eredmény, próbáltam recept nélküli gyógyszereket, tapaszt, különböző stifteket, de ha elindul a folyamat semmi nem tudja megállítani.

2020. ápr. 19. 09:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Én rengeteget szenvedtem ajakherpesztől, kb. 25 éven keresztül. 1-2 havonta mindig kijött és volt, hogy 2 hétig is burjánzott, nagyon lassan múlt csak el. Sokféle gyógyszert, gyógymódot, kenőcsöt megpróbáltam, de semmi sem segített.


Kb. másfél éve olvastam arról, hogy az L-lizin hatásos herpesz ellen. Vettem 1000 mg-os hatóanyagú tablettákat. Azt olvastam, hogy ha már kijött, nagy dózisban kell szedni, így napi 6-8 tablettát tömtem magamba, amikor már éreztem a csípő érzést, hogy jön.

Úgy vettem észre, hogy sokkal hamarabb elmúlik ilyenkor, max. 1 hét alatt.


Aztán kipróbáltam azt, hogy naponta 1x1000 mg-ot beveszek minden nap, megelőzésképp. Kb. egy éve szedem így. Azóta egy év alatt mindössze kétszer jött csak ki a herpesz és 3-4 nap alatt teljesen le is vonult.

Nekem ez nagyon bevált, ezentúl is szedni fogom.

2020. ápr. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!