Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van arra esély hogy egy év...

Van arra esély hogy egy év múlva ez a vírus úgy fog mutálódni, hogy olyan lesz mint a mostani náthát okozó Koronavírusok?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 19. 11:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha egy enyhébb lefolyású törzs alakul ki, akkor elvben az jobban fog terjedni, mivel kevesebben mennek orvoshoz vele és jobban tud terjedni.

Ez már sokszor megtörtént egyéb vírusokkal is.


Garancia persze semmire nincs.

2020. ápr. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Náthát sem véletlenül kapja el az, aki. Én ha beleülnék egy kád megfázásba, akkor sem kapnám el.
2020. ápr. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
#2 Csak nem Lenkei doktor urat tisztelhetjük a a személyében?
2020. ápr. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Most is az. Csak ráhúztak egy jelentős adag kamuhisztit
2020. ápr. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem én vagyok a Lenkei, de fogalmam sincs mi az a megfázás. Aki megfázik, az annak a jele, hogy az immunrendszerével valami baj van. Ugyan ez igaz a mostani koronavírusra is. Ha az leszel, szólj, megengedem, hogy az arcomba tüsszents.
2020. ápr. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!