Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Félek bejelenteni a munkahelye...

Félek bejelenteni a munkahelyen a betegséget mert tudom, hogy jónéhány kolléga szidná az anyámat meg ilyenek, éreztetek már ilyet?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem merek beteg lenni pedig most szívesen otthon maradnék, adott is lenne a home office csak nem vezetik be egységesen.

Inkább lelkileg vagyok most szarul és úgy érzem jól jönne néhány nap szabadság, mert rögtön menne a találgatás bent, hogy biztos beteg vagyok. A pénz ugyanakkor kell.

Mitévő legyek ?

Teljesen kétségbe vagyok esve...



2020. ápr. 19. 17:30
 1/8 A kérdező kommentje:
Van egy pár közvetlen kollegám, akiket ugyanakkor sajnálnék is, szó szerint lelkifurdalásom van már attól is, hogy holnap ezekkel az emberekkel együtt kell bent dolgoznom és múlthéten is együtt dolgoztam, miközben kapar a torkom és gyengének, fáradékonynak érzem magam.
2020. ápr. 19. 17:33
 2/8 anonim ***** válasza:

Arra szoktam gondolni, hogy a többi kolléga a helyemben mit tenne. Mivel ismerem őket, tudom, hogy nagy ívben tojnának arra, hogy pl. én mit szólok az ő szabadságukhoz. Ha nekik kell pár nap, akkor kiveszik és kész.

Gyanítom, hogy ez a te munkahelyeden is így van. A legtöbben a saját boldogulásukat helyezik előtérbe. Szóval szerintem, ha úgy érzed kellene pár nap pihenő, vedd ki.

2020. ápr. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Félek, ha az idősebbek közül például valamelyiknek baja lesz és mondjuk egybe esik az én betegségemmel rögtön menne az ujjal mutogatás, meg megalázás családjuk meg más kollégák részéről
2020. ápr. 19. 17:35
 4/8 A kérdező kommentje:

Meg ugye ennek a koronavírusnak már ha vírusos vagyok van úgynevezett lappangási ideje, ami alatt ugyanúgy fertőz.

Most tehát, ha az vagyok és most jelentkeznek esetleg a tünetek, akkor engem ezek a kollégák megköveznek...

2020. ápr. 19. 17:40
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne érdekeljen mások mit szólnak, őket baromira nem érdekli, hogy te mit szólsz hozzájuk. Ezt meg kell tanulni, mert nem élhetsz mindig így. Más részről, te megírtál a fejedben egy komlex forgatókönyvet, ami csak neked odabent létezik. Az élet ennél sokkal változatosabb, közel sem biztos hogy úgy lesz, ahogy te elképzelted.
2020. ápr. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
Ha betegnek érzed magad inkább maradj otthon, minthogy megfertőzd a kollégáidat. Az orvosodat sem ártana holnap felhívni.
2020. ápr. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2020. ápr. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy olyan munkahelyen, ahol a kollegák újjal mutogatnak, meg megköveznek, meg belepofáznak, a magánéletbe, nem sokáig lennék.


Ha betegnek érzed magad, KÖTELESSÉGED nem bemenni dolgozni.

Ez egy mezei influenzánál is így kellene, hogy legyen.

2020. ápr. 21. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!