Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek lehetséges, hogy...

Pokina kérdése:

Szerintetek lehetséges, hogy a vérplazmás kezelés lehet az, amivel legyőzhetjük a koronavírust?

Figyelt kérdés
Biztató hírek érkeznek evvel kapcsolatban. Szeintem elképzelhető, hogy igen. Kíváncsi vagyok, mások mit gondolnak róla.
2020. ápr. 29. 16:21
 1/7 A kérdező kommentje:
Természetesen a gyógyultak vérplazmájáról beszélek.
2020. ápr. 29. 16:24
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

"Szerintem elképzelhető"


Mármint értesz hozzá és az alapján úgy látod, hogy van esélye vagy csak olvastál róla és az alapján tudod elképzelni?


Hogy válaszoljak a kérdésedre: igen, elképzelhető. Sárkányok és rózsaszín vizilovak is elképzelhetőek. Aztán, hogy lesz-e belőle valami azt mindannyian csak tippeljük.

2020. ápr. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Némi természettudományos képzettséggel felvértezve azt mondanám, elméletileg igen, de sok buktatója lehet, és logisztikailag is merülhetnek fel nehézségek.
2020. ápr. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Biztató hírek érkeznek evvel kapcsolatban"

A 444.-re, vagy a 888.-ra gondolsz? Esetleg a Blikk?

2020. ápr. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Èn nem hinnèm. Nagyon kevesen adnak vèrplazmát, pedig nagyon fontos gyógyszereket kèszítenek belőle, járványon kívül is. Sajnos én sem adtam mèg, mindig megijedtek, fèlek a tűtől ès attól hogy fájni fog. De szeretnèn leküzdeni a fèlelmet. Attól nem félek, hogy a vèremből kivennèk a plazmát. De sokan azt hiszik, nem egészséges ha vèrplazmát adnak, ezek általában nem is nagyon értik a biológiát.
2020. ápr. 30. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha a gyógyszergyártó cégek nem csak nyerészkednének szerencsétlen embereken, hanem rendesen megfizetnék a vérplazmát, akkor talán többen mennének, nem gondolod, utolsó? :)
2020. máj. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De persze, keveset fizetnek érte. Bár ennyi erővel a véradásért is adhatnának pénzt. Külföldön sokat fizetnek a vérplazmáért tudom, valószínűleg visznek is oda "magyar" vérplazmát.... Biztos, hogy ezen is nyerészkednek, sajnos ilyen világot élünk.
2020. máj. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!