Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ti mennyire zárjátok el...

Ti mennyire zárjátok el magatokat most így korona idején a külvilágtól?

Figyelt kérdés

Kinek mi fér bele?

Találkoztok például barátokkal, rokonokkal otthon? Mennyire féltitek magatokat betegségtől?


Légyszi ne egymást minősítsük meg győzködjük, nekem mindenki válasza hasznos


2020. máj. 4. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Én március eleje óta itthon vagyok sehova nem mentem ki. Van kertünk szerencsére tehát oda igen. Barátokkal interneten tartom a kapcsolatot. Vírustól nem igazán félek.
2020. máj. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Találkozom a testvéreimmel és az idős szüleimmel is, viszont sehova nem megyek a legszükségesebb bevásárlásokon kívül.
2020. máj. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
19%
Nem unod még?
2020. máj. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Semennyire. Ugyanúgy bringával munkába,hazafelé egy kávé a trafikban, nálam nem nagyon változott az élet.
2020. máj. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Őszintén megmondom,hogy inkább lennék koronás.Mivel fiatal vagyok és semmilyen krónikus betegségem nem volt soha,ezért 50-50%,hogy megúsztam volna(avagy sem).


0% esélyem van NORMÁLIS életet élni és elviselhetetlen dolgokon mentem/megyek keresztül.Barátaim már nincsenek,szociális életem nulla.Nyílván jópár embert féltek,de magamat nem.Amit lehetett elvesztettem.


Mivel sokat voltam kórházban és már jó párszor életet kellett mentenem(elég durva dolgokat láttam),nekem a gyomrom már nem bírja.A vírussal kapcsolatos dolgokat kerülöm(média stb).


Nem vagyok fertőzött,de tudom milyen érzés a levegőért küzdeni.


Bízok benne,hogy több ember nem fog meghalni és szenvedni

2020. máj. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
Semennyire. Ugyanúgy járok dolgozni, találkozom az idős rokonokkal (heti egyszer együtt is ebédelünk), sőt Húsvétkor még túrázni is voltam cimbikkel.
2020. máj. 5. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mar egyáltalán egy ideje. Megyek vásárolni, kirándulni, gyerekes ismerősökkel találkozunk kint, udvarban.
2020. máj. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!