Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kicsit fáj a torkom, ez már a...

Kicsit fáj a torkom, ez már a koronavírus?

Figyelt kérdés

Ma reggel óta kicsit fáj a torkom, más tünetem szerencsére nincs, mégis kicsit megijedtem.

Szerintetek?


2020. máj. 8. 13:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Amióta a koronia létezik, legalább 3-szor kapart illetve fájt a torkom.

A lejobban azzal segítesz magadon ha nem fosol amíg nincs komoly ráutaló tünet.

2020. máj. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi a jó tanácsot, megpróbálok nem beszarni, csak elég párás vagyok.:/
2020. máj. 8. 13:22
 3/11 anonim ***** válasza:
A meleg után eléggé lehűlt a levegő, meg is fázhattál. Gargalizálj naponta 3szor sós vízzel, 2-3 nap alatt elmúlik.
2020. máj. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Egyes vagyok. Komolyan gondoltam hogy a para sokat árt.

Én is ilyenkor sós vizet szoktam, a méznis sokat segít. Gondolom most a tea nem opció, télen mézeset szoktam inni, meg wick cukorka.

2020. máj. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy mára csak rosszabb lett, nem is kicsivel. Tegnap alig fájt, nagyon rá kellett koncentráljak, hogy érezzem, ma viszont mar tisztán ott van, amikor nyelek. Csak a torkom jobb oldalára van kiterjedne a fájdalom, de attól félek, hogy az a nő adta rám, amelyik mellett elmentem biciklivel és éppen akkor köhögött. Ez kb 1-2 hete lehetett úgyhogy még a lappangási idő is stimmel. Mivel egésznap otthon vagyok amúgy, ő volt az egyetlen személy a környezetemben aki köhögött.
2020. máj. 9. 13:39
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha húzódik lefelé, kezdhetsz parázni. Nekem is egyik oldal szokott vacakol i. Mandula. Vagy a helye, mert nekem kivették.
2020. máj. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szerencsére lefelé nem indult el, ha érdekel hogy alakul a mizériám, majd mindennap írok ide pár sort.:)
2020. máj. 9. 15:33
 8/11 anonim ***** válasza:
Fejfájást szoktak még emlegetni meg az ízlelés elvesztését, ha korona.
2020. máj. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Na úgy tűnik téves riasztás volt, szerencsére mára 100%-ban elmúlt a torokfájás.:)) öblögettem tegnap sós vízzel, meg vettem be 1 torokfertőtlenítő cukrot is, biztos ezek tették meg a hatásukat. Köszi a tippet és érdeklődést mindenkinek!
2020. máj. 10. 16:32
 10/11 anonim ***** válasza:
Még 1-2 napig továbbra is öblögess sós vízzel, hogy ne jöjjön vissza a torokfájás.
2020. máj. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!