Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Egyesek miért nem tartják a...

Egyesek miért nem tartják a távolságot mozgólépcsőn, akár tömegközlekedésen, akár egy áruházban?

Figyelt kérdés
2020. máj. 8. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de ez nekem is feltűnt már és elég idegesítő.
2020. máj. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
Azért, mert juhfejek. Aztán majd ha ne adja Isten benyalják a vírust, utána megy a sápítozás.
2020. máj. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
43%
Biztos felgyógyult betegek.
2020. máj. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy engem meg majd' fellöknek, akkor is zavar, ha nincs vírus, de most még a távolságot is tartani kéne, ezek meg tapadnak a másikra.
2020. máj. 9. 15:19
 5/5 Salx Narval ***** válasza:
Ezeket a felragasztott csíkokat a járvány után is fennhagyhatnák az üzletekben, persze kicsit sűrűbben.:D Sajnos mindig lesznek tapintatlan és furakodó emberek én is nagyon rühellem őket de a kényszer sokszor nem hagy más választást és nem tudjuk elkerülni a tömeget és nyilván a tahókat sem.
2020. máj. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!