Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nem idős krónikus beteg...

Nem idős krónikus beteg embertársak! Ti hogy élitek meg a koronavírust és mit vártok a következő hónapoktól?

Figyelt kérdés
Elsősorban autoimmun betegtársak véleményére vagyok kíváncsi hiszen nekünk a legrosszabb az immunrendszerünk, de érdekel magas vérnyomásos/aszthmában szenvedő emberek véleménye is, mert ők is veszélyeztetettek hiszen a korona az érrendszert/tüdőt is támadhatja. Mennyire féltek attól, hogy megszüntetik a korlátozásokat, vissza áll a régi kerékvágás, de ti ugyanúgy veszélyeztetettek lesztek? Mit vártok a jövőtől? Ha egy életkort is írnátok azért külön hálás lennék. Köszi.

2020. máj. 10. 21:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
53%
Engem nem érdekel. Többet szenvedek a magas vérnyomástól és a cukorbetegségtől, a korona sem lehet ennél rosszabb.
2020. máj. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
#1: Jó jó de ugye azt tudod, hogy sokkal-sokkal nagyobb esélyed lenne a koronavírusban meghalnod, mint egy egészséges embernek? Vagy ugye nem azt akarod mondani, hogy ez "megváltás" lenne? Amúgy hány éves vagy?
2020. máj. 10. 22:37
 3/20 anonim ***** válasza:
30%

"Sokan úgy érzik, hogy szilárd hitük felmenti őket a gondolkodás alól, sőt, felháborítja őket, ha mások gondolkodnak."


Mahatma Gandhi:

"Kétféle hatalom létezik. Az egyik a büntetéssel való félelemmel éri el a célját, a másik a szeretetteljes cselekedetekkel.

A szereteten alapuló hatalom százszorta hatékonyabb és maradandóbb mint az, amelyik a büntetéstől való félelemből ered."


Szeretettel mindenkinek: én, és az idézettek.

(Nem reklám az idézés, de fotózott szöveg helyett most ideírtam inkább az idézeteket.

Nem célom semmit se reklámozni. A gondolatokat közölni annál inkább, mások szolgálatára és elgondolkodtatására.

Köszönöm a megértést. Kéretik nem félreérteni.)

2020. máj. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
86%

Tizenéves allergikus asztmás vagyok.Szoktam aggódni,idegesít hogy a korombelieknél egy fokkal veszélyeztetebb vagyok,de sok statisztika szerint az asztma nem jelent nagy kockázatot,sőt egyesek szerint védőhatásu is lehet valami sejtek alapján,ezért megnyugodtam.

Ha fiatal(abb) vagy,nem kell félni,biztos átvészeled

2020. máj. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Én inkább amiatt aggódok, hogy nem jutok el orvoshoz, ha baj lenne. Mindíg félhetnék, hiszen egy influenzának is lehetnek szövődményei és máskor is vannak vírusok, de ennek nincs értelme. Szerintem ezekkel a korlátozásokkal és túlpánikolással sokkal többet ártottak, mint használtak.
2020. máj. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jól kezelt, tüneteket sem nagyon mutató asztmám van, rohamoldóra sincs szükségem, csak a megelőzőt kell szednem reggel és este. Betartom az összes kötelező előírást. Semmivel sem vagyok nagyobb veszélyben, mint bárki más, így nem aggódok. Azaz aggódok, de inkább én is amiatt, hogy nem tudok most orvoshoz menni...
2020. máj. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
És 28 éves vagyok.
2020. máj. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
#6: Jó mondjuk nem is arra voltam kíváncsi akinek kutya baja.
2020. máj. 16. 20:32
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy valakinek hála Istennek kézben van tartva az asztmája (ami volt sokkal rosszabb is), az neked hol jelzi azt, hogy kutya bajom sincs? Hivatalosan ez is krónikus betegség, és te kérted ki a véleményünket!
2020. máj. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Elsősorban autoimmun betegtársak véleményére vagyok kíváncsi hiszen nekünk a legrosszabb az immunrendszerünk, de érdekel magas vérnyomásos/aszthmában szenvedő emberek véleménye is, --> Külön kitértél az asztmásokra. Nem mondtad, hogy csak a súlyos esetekre vagy kíváncsi.
2020. máj. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!