Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nyombélrákom lenne?

Nyombélrákom lenne?

Figyelt kérdés

Refluxom van, és vérzik a sok savtól gyomrom. Valószínűleg gyomorfekélyem is van, mert iszonyú sokat fáj. De szerintem daganatom lehet, elég puffadt a hasam is. Nagyi testvére is nyombélrákos volt, lehet én is az vagyok?

7 hónapja szültem, ha ez számít.

26/N



2020. máj. 11. 14:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha itt akarsz diagnózist, akkor az Ezotéria kategóriában próbálkozz! Én azt javaslom, orvossal beszéld meg a problémád!
2020. máj. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szülés utáni depressziód van. Először nyilván gasztroenterológust kell keresni, hogy a kellemetlen tüneteid megszűnjenek, nem kell velük szenvedni (nem írtak fel neked savcsökkentőt?). Az orvosi diagnózis birtokában (esetleg glutén- vagy laktózérzékenység is lehet) fel kell keresni egy dietetikust, hogy mit ehetsz panaszmentesen. De attól, hogy láttál messziről egy nyombélrákost, attól még neked nem kell, hogy az legyen. Mindeközben a pszichológus keresésével is foglalkozz.
2020. máj. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Aranyered nincs véletlenül? Belső aranyér is okoz vérzést. A puffadt has meg emésztési zavarra utal szerintem. A savra meg vegyél be savlekötőt.
2020. máj. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt az orvosok könnyedén megállapítják, de nekem az a gyanúm, hogy problémás a vastagbeled.
2020. máj. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem fáj a vastagbelem, és aranyerem sincs.

De köszönöm a segítőkész válaszokat.

2020. máj. 11. 17:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Elsőre hívd fel a háziorvosodat. Jelen helyzetben máshova úgysem jutsz el.
2020. máj. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gasztroentereológust javaslok! Valószínű lesz vastagbél és gyomortükrözés de ne félj tőle bódításban csinálják, abszolút nem fáj. Ha van eredmény többet tud mondani az orvos! Vérzést polip is csinálhat nem kell rögtön a legrosszabra gondolni! Jobbulást!
2020. máj. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!