Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ma hajnalban iszonyatos...

Ma hajnalban iszonyatos gyomorégés és hasmenés ébresztett, ez után jobban lettem, elmentem dolgozni, most viszont fokozatosan egyre rosszabbul vagyok, csak szerintem vannak meg a koronavírus tünetek és hülye vagyok, vagy barátnőmnek van igaza?

Figyelt kérdés

Ő nyugtatgat, hogy nincs semmi bajom, de:

Ég a beleim környéke, fájnak a labaim, az egész lábaimban minden izom, fél órája már a derekam is, fokoszatosan gyengülök, van egy enyhe légszomjam, olyan mintha nem aludtam volna ki magam kaliber, fajnak a fogaim, a lábamon és a kezemen a bőröm, szőröm...

Munkatársam szerint kézrátételezéssel nincs lázam, és hagyjam a francba, hipohonder vagyok szerinte... na most mit kéne tennem?



2020. máj. 12. 12:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez inkább ilyen gyomor vírus lesz, pláne ha hasmenés is volt. Sok fajta vírus létezik.
2020. máj. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem minden betegseg koronavirus. De azert megertem, ha fel az ember. Ha rosszabbodsz es magas lazad lesz meg kohogni kezdesz hivd fel a haziorvosod, es hatha van mod tesztelni. De sztm is csak “sima” virus vagy rosszat ettel..
2020. máj. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kösz, túl vagyok rajta, úgy néz ki 1napos valami volt...lázam felment egész 39.6-ig, akkor mar komolyan gondolkodtam, hogy felhívoam a 112-t... aztán elaludtam, reggelre nuku láz, azota sincs semmi tünet, visszatért az energiám, minden rendvejött... nem tudom mi lehetett ez...
2020. máj. 15. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!