Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehet nemi betegségem?

Lehet nemi betegségem?

Figyelt kérdés

Együtt voltam egy férfival amit utána nagyon megbántam, ha tudnám visszacsinálnám, de sajnos nem tudom. Nagyon rossz rá visszagondolni is. 1 éve volt.

Azóta voltam egy vizsgálaton a HIV, szifilisz negatív lett.

Sajnos nagyon sokba kerül egy teljes std szűrés, 50 ezer forint magánrendelőben. Idáig nem tudtam megengedni magamnak, hogy elmenjek, de valahogy összeszedem rá a pénzt, mert addig úgy se tudok megnyugodni amíg nem lesz egy negatív leletem mindenről.


Szeretném megkérdezni, hogy lehet-e nemi betegségem, anélkül hogy lenne tünete? Mert teljesen egészséges vagyok, mint máskor.


Rákszűrés évente 1x ingyenes.

Azt évente számolják, vagy 12 hónapnak kell letelnie? Mert tavaly júniusba voltam utoljára. Meg kell várnom a júniust, vagy elmehetek most?


Köszönöm ha valaki tud válaszolni.



2020. máj. 17. 00:23
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Hát nem tudom hány éves vagy, de ilyen felfogassal ne szexelj még.
2020. máj. 17. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit túlzásba viszed a félelmeidet.
2020. máj. 17. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gumit húzott?
2020. máj. 17. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy alap std szűrés az 13ezer korul van, azt nezesd meg, ha megnyugtat :)
2020. máj. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudod, hogy hol csinálják meg annyiért?
2020. máj. 17. 13:17
 6/7 anonim ***** válasza:
En Budapesten csinaltattam dr. Ács Miklosnal. Jo áron dolgozik maganban is, ráadásul jo szakember. Viszont ha egyet tanácsolhatok, ha van egy megértésed és úgy érzed szükséges ez a vizsgálat ne hagyd magad lebeszélni. Engem is le akartak anno mert fiatal voltam és biztos nincs semmi baj csak en aggódom túl. Hát végül igazam lett és egy hét gyógyszerrel meg is volt oldva az egész.
2020. máj. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindenképp elmegyek.
2020. máj. 17. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!