Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Magas láz, ver a víz, korona...

Magas láz, ver a víz, korona lehet ?

Figyelt kérdés
A hétvégén az igaz,hogy voltunk egy nagyot túrázni a baráti körömmel és elég erős tempót mentünk hegymenetben. Kimelegedés után néha előfordul nálam, hogy belázasodok , illetve ittam nagyon rossz pálinkát is egy hegyi faluban, ami után két órán keresztül hánytam b*sszus. Ettől függetlenül, mégsem természetes, hogy ma (hétfő) munkanapon húzott a fejem, lézengtem és vert a víz. Hazajöttem és 38.8 fok volt a lazam, amit 36.6ra levitt egy algopyrin, ám most éjszaka már szétizzadtam egy pólót. Lehet összefüggése a túrán történtekhez a dolognak, vagy ez sanszosan covid? Étvágy van, kicsit megy a hasam, a labaim fájtak ma, de lehet a túra miatt. Szamitsak arra, hogy eldurvul a dolog, elég figyelnem magam? Mi a következő teendő esetleg? A kérdés komoly, kérlek írjatok. 25F

2020. máj. 18. 23:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Kurald magad, ket hetig karantenozz. De az elkepesztoen alacsony atfertozottseg - a most vegzett csoportteszt alapjan - nem tartom valoszinunek.

Nem konnyelmusegre intelek, de ugy tunik, Magyarorszagon vagy a lakossag meglepo fegyelmezettsege, vagy a BCG urban legend miatt meglepoen alacsony szamban lettek betegek, halottak.

Angliaban 34ezer halott es gyakorlatilag a kis falumban tobb csaladnak hetekig rejtelyes tudogyulladasa volt. Az emberek nem tartjak a tavolsagot, egymas mellett setalnak...

Pihenes, ha rosszabb vagy gyanus, orvosnak telefon.

Szoval ovatossag kell, de szerintem aggodalomra alig van esely.

2020. máj. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi . Ma estére is lett egy 37.2, ami már sokkal jobb ertek. Hangulatom is sokkal jobb. Munkát bírom , erőm - etvagyam van
2020. máj. 19. 18:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!