Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A baratnom azert lehet folyton...

A baratnom azert lehet folyton beteg mert naluk allando fertotlenite svan meg hipozas es napi 2x furdos es en meg azert nem kapjon el mert nalunk kb havi takaritas van az se hipoval mert csak kb 10 naponta furdom ? es jobb ezert az immunrendszerem

Figyelt kérdés

#immin
2020. máj. 23. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindketten két véglet vagytok ha ez igaz... 😁 Sem a 10 naponta fürdés, sem a full steril környezet nem jó.

Napi egy tisztálkodás kell, illetve pár naponta is egészséges felmosni valami fertőtlenitős vízzel.

2020. máj. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

de a kerdes az volt nekem ezert erősebb e az immunrendszerem neki meg ezert gyengebb ? folyton beteges ilyen fertozes olyan fertozes az anyja folyton hipoval mos mindent fiukkal fertotlenitovel cipovel bemeneni meg az eloszobaba is tilos.

nalunk meg sose volt nagy takaritas. anyam havi 1x max felporszivozik a furdovizzel felmos annyi . es mi kb 10 naponta furunk ugye igy lehet emiatt jobban birjuk a virusokat ? mert ugye gyerekkoromba is hozzaszoktam

2020. máj. 23. 15:19
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Érdekes páros. :D A 10 naponta fürdés még mindig gusztustalanabb mint a tisztaságmánia. De egyik sem jó, ha nem is naponta legalább 2 naponta illene fürdeni...
2020. máj. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
A immunrendszered valószínű emiatt jobb igen, de ez még nem jelenti azt hogy egészséges amit csinálsz.
2020. máj. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
36%
Ez nincs hatással az inmunrendszeredre....en is fürdök napi kétszer mégse vagyok soha beteg...ellenben ami nálatok megy takarítás és tisztálkodási az mar igénytelen...
2020. máj. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!