Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi a véleményetek olyan...

Mi a véleményetek olyan szaktekintélyek véleményéhez, mint Gödény doktor, Tamasi és Pócs Alfréd professzor?

Figyelt kérdés
[link]
2020. máj. 25. 07:41
 1/9 anonim ***** válasza:
51%

En, mint egészségügyi szakember, minden esetben le lettem hulyezve, amikor ezeket elmondtam... :) Én többet ezért nem emelem fel a szavam.

Tökéletesen egyetértek velük egyébként.

Próbáltam tanulmányokkal alátámasztani, hogy például az olaszoknal az influenzavirus, 2013-2016-os intervallumban nagyobb kárt okozott, mint a korona, illetve ennek okai főként a kultúra az oka,.illetve a védőoltások beadasnak szabalyozasa stb.

Próbáltam elmagyarázni a rettegő ismeroseimnek, hogy a halottak, akiket megosztottak, mint polymorbidok voltak. Például egy akut hasnyalmirigygyulladas akut hasnak minősül, nem a koronában hal meg a delikvens, ugyanez veseelégtelenség esetén. Ezt sorolhatnám.

2020. máj. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Bocsánat, kicsit sok az egyeztetési hiba, mobilról írtam, felkomasan 🤣
2020. máj. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
Teljesen igazuk van. Ők legalább kimondják azt, amit sokan nem mertek. Csak gondolkodni kell és hamar rájön az ember, hogy van mindenre magyarázat. Túl van pánikolva az egész, tavaly is volt influenza, annak a szövődményeiben is meghalt nagyon sok idős ember.
2020. máj. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Barbell Deadlift ***** válasza:
65%
Bocs, de pl. Godeny mitol szaktekintely?
2020. jún. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
51%
Gődény doktor a kamupártokhoz is ért [link]
2020. júl. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
66%
Nem tudom, miért lettem lepontozva, de úgy látom, az ilyen csalók szavait isszák az emberek.
2020. júl. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
10%
#6: A politikusoknál, meg a gyógyszertárak által pénzelt egyetemek vezetőinél nagyobb csalót nem találsz.
2020. júl. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
80%
#7: Még mielőtt elkezdünk gyógyszermaffiázni, gondoljunk bele, hogy a Gődény-félék hány százmilliót markoltak fel, amit nem fizettek vissza. A Seres-Stekler páros ellen ha jól tudom, már megindították az eljárást, remélem előbb-utóbb az összes csaló megkapja a büntetését. Továbbra is ajánlom megtekintésre a linkelt filmet.
2020. júl. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2020. okt. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!