Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az autoimmun betegséget miért...

Az autoimmun betegséget miért nem lehet visszafordítani?

Figyelt kérdés
Miért nincs rá gyógymód mikor lassan már agyátültetést is végeznek? Nemrég diagnosztizáltak és nagyon el vagyok keseredve, mert nemcsak hogy draszikusan nagyobb veszélyben vagyok a koronavírus miatt (annak ellenére hogy világéletemben egészségesen éltem) de a biológiai kezelésem miatt még az immunrendszerem is mesterségesen blokkolva van (hogy a tüneteket enyhítse) így nemhogy a koronavírus okoz bajt, de egy pici nátha miatt is 2-4 hétre kifekszem ha bekövetkezik. Hogy fogok tudni így dolgozni? (most vettek fel)

2020. máj. 30. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Ez nem igaz, már megint itt vagy? Te teljesen süket vagy, leírtuk már neked, hogy nagyon is "vissza lehet fordítani", ha megérted, hogy kapcsolódik a bél áteresztőképességéhez, olvassál már utána. Ha angolul is tudsz, éveken át olvashatod a szakirodalmát...! Neked valami más van, hogy nem tudod megérteni a válaszokat, pedig rengeteget kaptál már április óta, hogy itt először feltűntél ezzel az önsajnáltatós rinyálással. Ja, hogy közben fel is vettek egy munkahelyre? Akkor ez lekerül végre az önsajnáltatós listádról? Hogy jaj, hogy fognak így felvenni, jaj hogy lesz barátnőd, jaj te vagy a világ fő szerencsétlenje. Egy pszichoterápiára könyörgöm, nevezz már be ahelyett, hogy naponta írod ki ugyanazokat a kérdéseket.
2020. máj. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

#1: Bocsi, lehet másképp kellett volna feltenni a kérdést:


Ha tényleg vissza lehet fordítani, hogy van ennyi kezelt autoimmun beteg? Az államnak mi érdeke drága gyógyszereket rájuk költeni, ha van hatékony terápia visszafordítani a betegséget.

2020. máj. 30. 19:59
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem az államnak érdeke. Az állam mi vagyunk - a polgárok

A gyógyszergyáraknak érdeke, meg a döntéshozóknak, kiket a gyógyszergyárak "meggyőznek"

2020. máj. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A gyógyszergyárak és az orvosok kéz a kézben járnak. Nem a gyógyulás hanem a betegségek szinten tartása a lényeg.
2020. máj. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Huhh, nemrég olvastam a kérdéseidet. Őszintén, én ezért nagyon sajnálom azokat, akik felnőttkorukban lesznek autoimmun betegséggel diagnosztizálva, mert egyszerűen képtelenek ezt feldolgozni.


1. Ajánlom ezt olvasásra: [link]

2. Nem, nem feltétlenül fogsz kifeküdni 2-4 hétig egy nátha miatt. Tartsd be az óvintézkedéseket, de ne sajnáltasd már magad ezen felül könyörgöm, simán együtt lehet élni ezekkel a dolgokkal.

3. Én autoimmun betegséggel együtt nőttem fel, igen, sokszor valóban szívás, de adj hálát annak, hogy ma már elérhetőek a kezelések. Szintén immunszupresszív gyógyszert szedek, vannak tüneteim is, de szerencsére használ a kezelés, csak türelem kell, nem történik egyből csoda. Amúgy meg az élet nem áll meg, ugyanúgy kell teljesíteni. Őszintén szólva én ezt nem is bánom, mert nem különböztetem meg magam másoktól. Legyenek céljaid, és légy hálás azért, mert nem romlik az állapotod. A betegségtől sem különlegesebb, sem szerencsétlen nem leszel önmagában, viszont a hozzáállásoddal simán eléred azt, hogy szánalmasnak tartsanak téged.


21L

2020. jún. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!