Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Áprilisban nekem mi lehetett...

Áprilisban nekem mi lehetett ez a kálvária nálam? Sima legyengülés vagy influenza?

Figyelt kérdés

Szóval március végén kint ügyködtem a kertben egy baromi szeles délelőtt, a februári diplomaosztó óta gyakorlatilag sehova nem mentem szóval koronavirus kilőve. De tuti nem kellett volna, hogy komoly bajom legyen, mert 4 hét múlva az is kiderült, hogy autoimmun beteg vagyok (már korábban voltak ízületi fájdalmaim), szóval vszeg már akkor gyenge lehetett az immunrendszerem.


A lényeg, hogy nem folyt az orrom, nem fájt a torkom, de tüszők voltak a mandulámon (be is gyulladt kicsit), fura volt a lélegzetvétel (tudogyuszi se volt) és erőtlen voltam 37,7-es lázzal (ez volt a max). Dugiban volt itthon augmentin amit ezalatt 2 hétig szedtem és kb csak 3 hét múlva lettem jobban, ekkor múltak el a légzőszervi panaszaim is. Háziorvos természetesen nem látott a vírus miatt.


Szóval az érdekelne egyrészt mi volt ez a valami nálam, ami ágynak döntött? Azt se tudom mi a különbség a nátha/megfázás/influenza között. Ez melyik lehetett? Lehet más kihordta volna lábon pár nap alatt?



2020. máj. 31. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:
23%
Orvosoknak nincs idejük most válaszolni, helyettük mondom, vakbeled volt. De lehet, hogy influenza. Vagy nátha. Esetleg megfázás.
2020. máj. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1: Egyéb értelmes hozzászólás?
2020. máj. 31. 15:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Páromnak egyik pillanatról a másikra 39-40 fokos láza lett, előtte semmi baja nem volt. Hirtelen erőtlenség és jött a láz, hasmenés. Sürgősségi vakbélgyanúsnak látta először, majd később kiderült virus. 2019 december.
2020. aug. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jó, és párod autoimmun beteg volt? Mert ha nem akkor teljesen fölösleges hozzászólás volt.
2020. aug. 16. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!